‚Kochani dziękuję za sprawienie, że ten weekend ulokuje się na półce najlepszych wspomnień w moim życiu...Wiedziałam, że będzie dobrze, ale emocje jakie jeszcze mi towarzyszą do dziś, przerosły moje.. 17 UserComments

1000 wydań listy DMC, kto słuchał chociaż raz?

Artykuł dodano: 12 października, godz. 10:05
Odsłony: 2560x
‚Kochani dziękuję za sprawienie, że ten weekend ulokuje się na półce najlepszych wspomnień w moim życiu...Wiedziałam, że będzie dobrze, ale emocje jakie jeszcze mi towarzyszą do dziś, przerosły moje oczekiwania.... Wylatuję z Polski z ogromną motywacją do stworzenia czegoś, co uszczęśliwi innych (choć w małym stopniu) tak jak Maćka zaangażowanie i pasja...uszczęśliwiła nas.... Dziękuję Maciej Wowk za to, że inspirujesz mnie każdego dnia, miniony weekend jest tylko potwierdzeniem tego, że wielu ludzi powinno brać z Ciebie przykład. . . Jesteś wspaniałym człowiekiem, doskonałym DJ-em i nauczycielem dla nas, Twoich słuchaczy....Dziękuję’ - to słowa, które przeczytaliśmy w odniesieniu do ostatniego weekendu, podczas którego odbyło się bardzo jubileuszowe, 1000. wydanie listy przebojów tanecznych, którą większość z Was zapewne co najmniej kojarzy, a w niektórych przypadkach zna bardzo dobrze.

Czy Wy również wychowaliście się na Dance Mix Chart, sławnej liście DMC? Czy dla Was również przez lata było to okno na świat muzyki tanecznej? Słuchaliście, głosowaliście, inspirowaliście się, szukaliście utworów, które tam poznaliście? Może niektóre z nich zostały wśród Waszych ulubionych kawałków wszech czasów?

Serdecznie pozdrawiamy Macieja Wowka i dziękujemy za 1000 wydań listy DMC i niezliczoną ilość nagrań, którą przedstawił przez ten czas na antenie Muzycznego Radia! Czy jest wśród Was ktoś, kto nigdy nie słuchał, albo ani razu nie podejrzał, jak wygląda notowanie listy DMC? Kłaniamy się!

Poniżej link do jubileuszowego wydania audycji, prawie 8 godzin muzyki:

1000 notowanie *DMC* Muzyczne Radio (6.10.2017)Komentarze
 • Kuba Rokosiewicz12 października, godz. 08:40
  Dzięki tej liście poznałem muzykę elektroniczną a później trance!
 • Mateusz Paweł Offert12 października, godz. 10:24
  Ja do dziś prawie od 20lat slucham może nie co tydzień ale staram się i potem nadrabiam?????? 1000 słuchałem do rana ????????
 • Andrzej Stencel Shre12 października, godz. 10:31
  Shrek co piątek na posterunku, przy Muzycznym Radiu i DMC . I tak od 18.lat??
 • sunkid12 października, godz. 13:21
  Ja swoje pierwsze szlify djskie zdobywalem mixujac na tzw "pause" na czerwonym radiomagnetofonie Sanyo ktorego kupiłem za komunijne pieniądze w Pewexie :D, a wiedzę czerpałem z audycji DMC w radio Łódź w kazdy piątek od północy do rana ...cudowne czasy!!!!
 • Paulina Cerk12 października, godz. 10:56
  Wychowałam i wciąż wychowuję się na DMC, niesamowira muzyka, emocje i tyle ciekawych ludzi poznanych :) Śmiało mogę powiedzieć, że mój muzyczny gust został ukształtowany dzięki temu notowaniu, poznałam i pokochałam Trance właśnie na tej muzycznej liście. Gorąco polecam każdemu!
 • Konrad Baberowski12 października, godz. 12:31
  Około 14 lat z Dmc, wiele pięknych imprez, tysiące utworów, przyjaźnie które trwają już wiele lat. Cóż mogę tu więcej dodać, mam nadzieję że doczekam do kolejnego tysiąca.
 • Agnieszka Ciura12 października, godz. 12:11
  Mega kawał dobrej roboty i historii muuuzy elektronicznej i Trance uwielbiam ją i polecam każdemu ????????????????????
 • Olaf Kaszyński12 października, godz. 13:00
  Ja słucham <3
 • Andrzej Stencel Shre12 października, godz. 14:56
  Wydaje mi się, że jednak emocje nie opadły, DMC Family bardzo emocjonalnie zawsze podchodzą do tematu??
 • Agata Fedyczek12 października, godz. 14:39
  Słucham, nie ma drugiej takiej audycji... Polecam miłośnikom muzyki elektronicznej. DMC!!!
 • Renata Gawrońska12 października, godz. 16:48
  Od tego pierwszego razu sie zaczyna i ciagle malo...
 • beehoo12 października, godz. 19:56
  Piękne zdjęcie rodzinne😜Było ekstra!Osobiscie slucham już kilkanascie lat i nie wyobrażam sobie żeby lista DMC mogłaby sie kiedyś skończyć .Maciek powinien za nią dostać Nobla! No i oczywiście wszyscy przyjaciele tej audycji ktorych mialem zaszczyt poznać..wspaniali ludzie z którymi spotkać sie to prawdziwa przyjemność!
 • Anita Trance12 października, godz. 18:10
  17 lat z DMC. Rola, jaką odegrało w moim życiu jest nie do opisania -bo jak opisać kw kilku słowach 17 lat swojego cudownego życia?!! ?? Pozdrowienia dla tych, którzy rozumieją..???
 • Sylwia Przybyło12 października, godz. 17:50
  Jakoś tak od 5 miesięcy zaczęłam słuchać :)
 • Grzegorz Dąbrowski13 października, godz. 06:03
  Jedyna taka trancowa ostoja w Pl chyba najsłynniejsza w całej Polsce :)Słucham od nie dawna i na pewno będę słuchać :) To jest mój klimat zdecydowanie :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)