Impreza 11 X 11 Polska Autorska Trasa Koncertowa Nicka Sincklera odbędzie się 8 kwietnia 2018 (Niedziela), w klubie Harenda Warszawa. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 11 X 11 Polska Autorska Trasa Koncertowa Nicka Sincklera

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

11 X 11 Polska Autorska Trasa Koncertowa Nicka Sincklera

8 kwietnia 2018, Harenda Warszawa, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Amerykanin od ponad 10 lat żyjący w Polsce. Po wielu latach nauki języka polskiego, obcowaniu z Polakami, poznawaniu polskiej kultury i zwyczajów postanowił stworzyć właśnie tutaj swoją pierwszą autorską płytę w całości w języku polskim. To ogromne wyzwanie ale i przyjemność. Nick na swojej drodze w Polsce spotkał wielu artystów, z którymi współtworzył mnóstwo muzycznych projektów. Ci sami ludzie tworzą historię Nicka i jego polskiej płyty. Między innymi Kayah czy Natalię Kukulską, u których śpiewał w chórkach, Mateusz Krautwurst, który jest producentem płyty oraz Kasię Dereń, która również użyczyła swojego pięknego głosu na płycie. Całość okraszona jest pięknymi brzmieniami najlepszych muzyków jakich Nick spotkał na swojej drodze i z którymi współpracuje na co dzień t.j. m.in. Tomasza Mądzielewskiego, Artura Twarowskiego, Michała Kowalskiego, Kamila Barańskiego, Maciej Magnuskiego, Błażeja Chochorowskiego.
Ponad rok temu Nick nagrał razem z Kayah klubową wersję znanego wszystkim utworu „Na językach”. W chwili obecnej przygotowanych jest 11 utworów z nowej płyty Nicka. Te właśnie utwory będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej o nazwie „11 x 11”. Jedenaście utworów na 11 lat pobytu Nicka w Polsce.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 4/1673 Zagłosuj na klub