Czas najwyższy na kolejny epizod serialu pod tytułem '12. Urodziny FTB.pl'! Przenieśmy się wspólnie do klubu X-Demon w Zielonej Górze prosto na występ jedynego polskiego DJ-a, który zagrał niedawno... 46 UserComments

12. Urodziny FTB Live Mix 02: Tom Swoon!

Artykuł dodano: 9 kwietnia 2013, godz. 12:12
Odsłony: 9274x
Czas najwyższy na kolejny epizod serialu pod tytułem '12. Urodziny FTB.pl'! Przenieśmy się wspólnie do klubu X-Demon w Zielonej Górze prosto na występ polskiego DJ-a, który zagrał niedawno na WMC Music Week w Miami, a także jedynego polskiego DJ-a, który supportował Aviciiego, Steve'a Aoki, a w wakacje zagra na Creamfields UK. Panie i panwie, przed Wami Tom Swoon!
Wcześniej mieliśmy w planie zaprezentować Wam film z Fafaqiem w roli głównej, ale ostatecznie materiał nie został przez niego zaakceptowany. Przyszedł więc czas na następnego w kolejce - najmłodszego z całej stawki, ale odnoszącego największe sukcesy na świecie współpracowanika Ultra Records z USA czyli Toma Swoona. Tej nocy właśnie Swoon odebrał od FTB.pl statuetkę za 'Odkrycie Roku'.Oto fragmenty jego występu plus krótki wywiad z Tomem! Produkcja: RMVision.

12 Urodziny FTB.pl - Episode 02 - TOM SWOON (Live Mix)
Komentarze
 • Kramon9 kwietnia 2013, godz. 13:16
  a on nie gra w tym cyklu We love swedish house w capitolu przypadkiem?
 • Langenhagener9 kwietnia 2013, godz. 13:31
  Nie zagrał na "Ultra Music Festival" tylko na imprezach "Winter Music Conferenc / Miami Music Week"
 • Timber9 kwietnia 2013, godz. 14:05
  Nadziwić się nie mogę że grając takie ścierwo i gwałcąc efektor jest taką mega gwiazdą
 • FazZi9 kwietnia 2013, godz. 14:20
  Tak czytam i aż oczom nie chce się wierzyć, przecież TomSwoon NIE grał na UMF w Miami tylko na WMC prawie w tym samym czasie to było. Widać że wiedza autora tematu "bogata". Można było dodać że wcześniej był znany jako Pixel Cheese

  Langenhagener @ dokładnie masz rację :)
 • domowy9 kwietnia 2013, godz. 15:15
  Na SUNRISE2013 jak będzie tak grał to pewnie urwie gałki od pionka ;] chętnie go posłucham.
 • kadetrzy9 kwietnia 2013, godz. 15:36
  ta muzyka jest tak prostacka, że szkoda czasu na słuchanie ;/
 • Axel.9 kwietnia 2013, godz. 16:51
  dajcie spokój.. Dzieciak akuratnio wyszedł z modnym brzmieniem i odniósł jakiś tam sukces. Przeciętna moda w tego typu muzyce trwa 3-4 lata i sukcesem jest nie zatonąć po tym czasie. Jak będzie z nim to się okaże, na razie niech łapie to co ma bo wieczne to nie będzie.
 • daniel_zerga9 kwietnia 2013, godz. 17:16
  każdy słucha tego co lubi, kwestia gustu :P niech chłopak robi karierę :P czy to takie prostackie tego bym nie powiedział !!! Np. prostackie to jest postępowanie "legendarnego" niegdyś klubu ekwador pierw weekend potem tomasz niecik (czy jak on tam ma :P) a teraz doda <zal.pl>
 • Timber9 kwietnia 2013, godz. 17:24
  daniel_zerga bądź konsekwentny i nie zaprzeczaj sam sobie, jak powiedziałeś każdy słucha tego co lubi kwestia gustu
 • cocacolumbia9 kwietnia 2013, godz. 18:07
  No już się zaczęła polaczkowata nagonka. Ego do potęgi N ! Najlepiej wiatr w oczy ch*j w d*pe i drugi do buzi, żeby się tak głupio nie śmiał. Co to za kraj ?! Chłopak jest młody 19 lat czy jakoś tak, muzyki nie robi jakiejś odkrywczej tylko modną, ale sukcesy odnosi. Poza tym to chyba jedyny nasz krajowy produkt, który reprezentuje nasz zakompleksiony z przerośniętym EGO kraj, w klimatach mainstreamowych. Mi się osobiście jego muzyka nie podoba, ale jeśli chodzi o warsztat i sukcesy, które odnosi to jestem pełen podziwu. Nie oszukujmy się gdyby Deadmau5 był Polakiem mieszkającym w Polsce to nie byłby tym kim jest. Już widzę komentarze: " to zwykły przećpany pajac w masce, który myśli, że nie wiadomo kim jest, a kawałki ma co najwyżej przeciętne ".
 • Jerycho19889 kwietnia 2013, godz. 18:13
  Niech sobie chłopak robi co chce... Ja go nie słucham więc nie mam czego w tym wypadku krytykować ;)
 • Axel.9 kwietnia 2013, godz. 18:20
  cocacolumbia zgadza się , dlatego uważam że powinni mu dać spokój...
 • Pixik079 kwietnia 2013, godz. 18:23
  Myślałem, że fragmenty jakie grał będą dużo lżejsze a tak to nawet nawet. Fafaqu się nie zgodził bo był za bardzo nawalony.nafukany?czy grał z jednego playera;)?
 • artinho9 kwietnia 2013, godz. 18:33
  coca, zgodzę się w 100 % z Tobą. Po za tym spodobało mi się jedno, Tom powiedział, że jada z nimi obiady, zna ich prywatnie i są to w porządku ludzie, a na tym forum banda idiotów jedynie po muzyce jaką produkuje dana osoba, wiedzą dlaczego taką muzykę robią, za ile, po co, na co i w dodatku nie omieszkają jeszcze wyzwać! To są siły jakieś nadprzyrodzone :D Pęknę kiedyś od tych marnych bezbeków na tym forum.
 • Streetdancer9 kwietnia 2013, godz. 19:18
  Kadetrzy, prostackie to masz chłopie swoje komentarze. Wszystko jest gówniane, wszystko jest do dupy, tylko moja muzyka jest najlepsza! Człowieku, weź sobie najlepiej kilku kolegów z tego forum i załóżcie klub wzajemnej adoracji. Bo widzę, że żal Ci dupę ściska, że komuś udało się wybić na arenie międzynarodowej, a Ciebie nawet nikt w Polsce nie kojarzy :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (46)