Impreza 13022016 Electronic Festival 6th Anniversary With Dj Emerson Oko Miasta Katowice odbędzie się 13 lutego 2016 (Sobota), w klubie Oko Miasta Katowice. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 13022016 Electronic Festival 6th Anniversary With Dj Emerson  Oko Miasta Katowice

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

13022016 Electronic Festival 6th Anniversary With Dj Emerson Oko Miasta Katowice

13 lutego 2016, Oko Miasta Katowice, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
13-ty lutego drugi weekend miesiąca tę datę traktujemy zupełnie poważnie , świętujemy 6 latek Electronic Festival , dlatego już dzisiaj zapraszamy Was na wydarzenie które nie ma sobie równych, a dalekie jest od przesądów i czerwonych serduszek.
Weteran niemieckiej sceny techno zagra tej nocy dla was mowa tutaj o "DJ Emerson" zakreślają datę w kalendarzu! Tym razem
Pierwszy raz w Oko Miasta w samym sercu Katowic.

Na Electronic Festival zagrali: DJ Rush, Felix Krocher , Eric Sneo, Brian Sanhaji, Pet Duo , Marco Remus, Klaudia Gawlas , Torsten Kanzler , J.Fernandes , Sven Wittekind, Electronmike, Frank , David Moleon , Frank Sonic, Boris S , Robert Natus, Viper XXL, O.B.I. , Arkus P. , Sutura, Fatima Haji, Fernanda Martins , Davidchristoph , DJ Lukas , Daniela Haverbeck , Julyukie a ostatnio Candy Cox.

Muzyka: techno , hardtechno
Przedsprzedaż : 30 zł / 40 zł w dniu imprezy
Rezerwacja : hellboy@djhellboy.pl
Start : 22:00 - 06:00


LINE UP


> DJ EMERSON
[ CLR / MICRO.FON ] Berlin

> Siasia
[ Mayday / Dirtystuff Rec ] Katowice

> Hellboy
[ Techno Factory / Technodrome ] Kraków

> Nexy
[ Sentence / Xone & Alien ] Rzeszów

> Timo Glock
[ Darknet ] Chorzów

> Potocki
[ Pralnia Elektroniczna / Projekt Lab ] Poznań

> Crush
[Electronic Festival ] Dębica


Biografia:

DJ Emerson, szanowany weteran niemieckiej sceny techno potrafi w najbardziej nawet zesztywniałym odbiorcy wzbudzić skrajne emocje za pomocą swojego wielowarstwowego techno, techno z tak charakterystycznym dla niego syntetycznym elektronicznym brzmieniem. Jako założyciel cenionej na całym świecie wytwórni Micro.fon, otwiera nowe drzwi i nadaje swojej muzyce całkowicie nowy wymiar pełen groovu, idealny do imprezowego baunsu. Poprzez swoje wydawnictwa w Sub Static i FreakWaves Emerson zdominował minioną dekadę jako 'Dj który stał się producentem', tworząc numery, które choć mega pompujące i o ciężkiej naturze to jednak przepełnione groovem, którego nie sposób nie pokochać. Pierwsze kroki na drodze do sukcesu stawiał jako breakbeatowiec, produkując i grając w różnych klubach w południowych Niemczech. Po kilku latach wystąpił w Utraschall w Monachium, a występ ten bezpośrednio doprowadził do jego tournee po Niemczech zorganizowanego przez prężnie działająca wytwórnie Tanith & Timing Recordings Crew. Po kolejnych propozycjach gry w Niemczch, Emerson postanowił zainfekować swoim stylem zagraniczne kluby, między innymi na Ibizie, w Tokio czy Miami. Jako producent cieszy się sympatią zarówno rodzimych miłośników techno z Niemiec jak też z innych krajów. Pozytywny odbiór jego twórczości, w 2000 roku zainspirował Emersona do założenia Kiddaz.fm, wytwórni która wydała przeszło 80 albumów oraz sprzedała przeszło 100.000 winyli . Do grona jej fanów należą takie sławy jak Adam Beyer, Shinedoe, czy Chris Liebing, z którym to Emerson wydał wiele płyt w podwytwórni CLR, Spinclub Records, łącznie z jego inauguracyjnym krążkiem " Mr Nice / Cut the crap " . Jego numery takie jak Rubberband man czy truck volume, są najlepszym dowodem na to jak dobrze można połączyć perkusje i melodie z bardziej surową, industrialną techhousową podstawą - styl, który zdobył uznanie miłośników techno na całym świecie. Jako współczesny producent, Emerson idzie z siłą rozpędzonej ciężarówki, oraz wnosi niekwestionowany wkład w niemiecki rodowód techno zarażając coraz to kolejne parkiety swoimi tłustymi bitami.


Related weblinks :

www.facebook.com/djemerson

www.soundcloud.com/djemerson

www.residentadvisor.net/djemerson

www.beatport.com/djemerson

www.discogs.com/djemerson

www.twitter.com/djemerson

www.abstract-online.de/de/artists/dj-emerson
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)