Macie może wolne 16 minut i 16 sekund? Jeśli tak, rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i sprawdźcie afterfilm z ostatniej edycji Sunrise Festival. 0 UserComments

16 minut i 16 sekund afterfilmu z Sunrise Festival 2019

Artykuł dodano: 20 sierpnia 2019, godz. 11:51
Odsłony: 1997x
Macie może wolne 16 minut i 16 sekund? Jeśli tak, rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i sprawdźcie afterfilm z ostatniej edycji Sunrise Festival.

To była historyczna edycja imprezy, pierwszy raz odbyła się bowiem w innym miejscu - na byłym lotnisku w Podczelu. Czy się udała? Organizatorzy mówią o 100 tysiącach osób, festiwalowicze mówią o świetnej organizacji, co przecież musiało być wielkim wyzwaniem - nigdy wcześniej podczas Sunrise nie mieliśmy do czynienia z 5 potężnymi scenami, z których warto dodać wszystkie bez wyjątku robiły wielkie wrażenie. 


"Wybudowaliśmy aż 5 pięć potężnych scen, miasteczko campingowe SunCity, wiele stref gastronomicznych, relaksu, rozrywki i zabawy. W imprezie wzięło udział około 100 000 osób, dla których zagrały największe gwiazdy muzyki elektronicznej, między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Don Diablo, Timmy Trumpet, Adam Beyer, Afrojack, Fedde Le Grand, Jamie Jones, Tchami x Malaa, Nic Funciulli, Paul van Dyk, Oliver Heldens, Martin Solveig, Cosmic Gate, Headhunterz, Claptone i wielu innych.   

Z pewnością był to nowy rozdział w historii festiwalu. Zupełnie nowe miejsce, wiele nowych wyzwań i spełnionych oczekiwań, które zostaną w naszej pamięci na długie lata." - to opis filmu, który powinniście koniecznie zobaczyć. 

LINK DO AFTERMOVIE:

https://youtu.be/LH558FTI4kI

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)