9 grudnia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nieubłaganie nadciąga premiera PURE Festival. Co wiemy na temat tej niesamowitej imprezy? Postaramy się opisać Wam to wszystko kilkoma liczbami! 1 UserComments

2 tygodnie do nieskończoności, czyli PURE Festival w liczbach!

Artykuł dodano: 23 listopada 2017, godz. 18:14
Odsłony: 1048x

9 grudnia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nieubłaganie nadciąga premiera PURE Festival. Co wiemy na temat tej niesamowitej imprezy? Postaramy się opisać Wam to wszystko kilkoma liczbami!


9 – świetnych zagranicznych oraz polskich artystów. Na imprezie usłyszycie: FAITHLESS DJ SET, TIEFSCHWARZ, FORMAT:B, DOSEM oraz SAYTEK LIVE. Headlinerów imprezy wesprą: DEAS, LEON, TRUANT oraz ĆMY. 


12 – godzin imprezy z najlepszą muzyką elektroniczną. Pamiętajcie! Dobrze przygotujcie swoje ciała do całonocnych tańców bo po tej nocy przypomnicie sobie czym są zakwasy!


3600 – metrów kwadratowych powierzchni H4 w EXPO XXI. Jednej z najnowocześniejszych, ogrzewanych, przestrzeni w Warszawie. Mimo chłodnej aury na zewnątrz, na hali poczujecie się jak w ciepłym domku. 


30 000 – watt krystalicznie czystego dźwięku d&b audiotechnik. Doskonała akustyka H4 oraz berlińskie brzmienie soundsystemu od Craftman Polska przebije Wasze ciała głębią bassu oraz spowoduje tak bardzo bliską Wam arytmię.


3 – kilometry od centrum Warszawy! Na imprezę dojedziecie w kilka minut z każdego zakątka Stolicy. Jeżeli będziecie podróżować z innego miasta koniecznie zapoznajcie się ze wskazówkami. Więcej informacji znajdziecie tu:


http://purefestival.pl/info/dojazd/.


135 – złotych za bilet w drugiej puli. Ta znika w bardzo szybkim tempie i będzie aktywna tylko do 30.11 do 23:59. Potem cena idzie w górę! Bilety znajdziecie tutaj:


http://wlotki.pl/bilety/impreza/236766/pure-festival.htm?ref=ftbimp


~ - miłość do muzyki!


Do zobaczenia!   


Komentarze
  • Michał Tracz23 listopada 2017, godz. 19:31
    https://youtu.be/q7kk3yxPNTs?t=2m3s / i chyba będzie to mój Tune of the year a na pewno Top 3.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)