‚Sven zawsze był i będzie królem przestworzy’, Rødhåd to krwawobrody technik, co gra zimne jak woda w fiordach i porywiste jak wiatr okołobiegunowy techno i pasuje jak ulał do silesianskiego... 10 UserComments

20 artystów 18. edycji Mayday Polska (BILETY!)

Artykuł dodano: 19 czerwca 2017, godz. 19:44
Odsłony: 5703x

‚Sven zawsze był i będzie królem przestworzy’, Rødhåd to krwawobrody technik, co gra zimne jak woda w fiordach i porywiste jak wiatr okołobiegunowy techno i pasuje jak ulał do silesianskiego kopalnianego klimatu, warto przy nim wpaść w trans!’, ‚Klaudia to jeszcze nigdy nikogo nie zawiodła, niech ją zapraszają bez wahania do końca świata!’, ‚Psyk i Keith Carnal  -odlecimy, aż podeszwy wybuchną!’ ‚Fernanda Martins, Par Grindvik, Karenn live, Recondite, Psyk.Tworzycie nowy kierunek, nową polską wizytówkę Mayday Polska, techniczna eksplozja, to, na co od dawna czekałem, takie polskie Awakenings w Spodku!’.


Takie między innymi opinie można wyczytać wśród komentarzy dotyczących dotychczasowego line-upu Mayday Polska. Ta kultowa już impreza odbędzie się w Spodku już po raz 18.! Osób, które choć razy miały możliwość przeżycia tego niesamowitego wydarzenia nie trzeba dodatkowo namawiać na wycieczkę do Katowic. Wszystkim pozostałym przypominamy, że ‚są imprezy i jest Mayday’, i że oglądanie filmów oraz zdjęć, a także czytanie relacji z polskiego Mayday nie nic wspólnego z rzeczywistym klimatem tego eventu - nawet opowieści naocznych świadków nie są w stanie oddać uczucia, które towarzyszy uczestnikowi Mayday podczas trwania tej jedynej nocy w roku. 


Znamy już 20 wykonawców z tegorocznego line-upu, chyba nie ma ani jednej osoby, która nie byłaby zachwycona faktem, że po latach przerwy powraca do Spodka niepodrabialny Papa Sven. Reszta odsłoniętych kart to obietnica cudownej, technicznej podróży, nieprzypadkowo pojawiają się porównania z Awakenings! 


Jakie są Wasze refleksje na temat takiego, a nie innego zestawu artystów?

Piszecie się taką muzyczną ucztę? 

Czy dotychczasowe ogłoszenia namówiły już Was na wypad do Katowic? 


W zeszłym roku było TAK:


MAYDAY Poland "we love the future" | 10.11.2016 | Official AftermovieMAYDAY POLAND 2017,  LINE-UP JAK DOTĄD:Sven Väth, Rødhåd, Klaudia Gawlas, Recondite, 

Fernanda Martins, Pär Grindvik, Karenn (Blawan & Pariah), 

Friends of MAYDAY, Raphael Dincsoy, Psyk, Clouds, 

SHDW & Obscure Shape, El’mirka, Fjaak, Keith Carnal, 

Cherry aka BreakNtune, Emmanuel, Sin, Piotr Bejnar.


BILETY:


http://wlotki.pl/bilety/impreza/229577/mayday-polska-2017.htm?ref=ftbimp

Komentarze
 • TobiBoy19 czerwca 2017, godz. 19:58
  Sven Väth, Rødhåd, Klaudia Gawlas, Recondite będzie tam mocno i trochę mroczno Recondite o to zadba :D
 • Sławek Drahusz19 czerwca 2017, godz. 18:54
  Line Up porażka
 • Marcin Dzieweczyński19 czerwca 2017, godz. 20:19
  LU lepszy niż w Dortmundzie i najlepszy w historii polskiej edycji. Organizatorzy posłuchali uwag i narzekań ludzi. Takie Soundtrade od Electrocity może się tylko uczyć od MotionMusic (stare MPT).
 • Wojciech Jesionowski19 czerwca 2017, godz. 19:51
  Jak by bylo wiecej lub na lodowisku tylko hard techno, to niebyło by trzeba do Czech na Apokalypse jezdzic.
 • Madzia Justyna19 czerwca 2017, godz. 20:31
  Raz bylam i ostatni.
 • Michał Kucharski19 czerwca 2017, godz. 22:10
  Zeszloroczny i aktualny line-up miazdza. Dobry kierunek obralo mayday i oby tak zostalo!
 • Bartosz Słoka19 czerwca 2017, godz. 22:17
  No tegoroczny idzie na prawdę łeb w łeb z Awakenings!
 • Ernest Ziarno20 czerwca 2017, godz. 09:47
  Z pełnym szacunkiem dla organizatorów za to co robią przez ostatnie dwa lata ale do awakenings to jeszcze daleko kto był ten wie ale jeszcze tylko 5 dni i zaczynamy z tematem hell yeah jak co roku
 • Macioza20 czerwca 2017, godz. 16:48
  Popieram zdanie że kierunek który obrał Mayday jest bardzo dobry! Line up tak naprawdę na ten moment jest już wyśmienity. Mi tylko brakuje jeszcze z dwóch artystów hard techno/schranz. Sama Fernanda nie zaspokoi oczekiwań spragnionych cięższych brzmień. A patrząc na poprzednie edycje zapotrzebowanie na hard techno jest ogromne. Myślę że do Awakenings jeszcze Mayday Poland trochę brakuję ale jest na bardzo dobrej drodze.
  W sumie w tym roku Awakenings zrezygnowało z hard techno i schranz gdzie dużo ludzi właśnie pod tym względem wybierało ten festiwal. Dla mnie osobiście też to jest duży minus.
  Sam wybieram się w tym roku jeszcze na Nature One a tam będzie wszystkiego pod dostatkiem:]

  Jeszcze podobno zostało 3 artystów do ogłoszenia na Mayday, moje typy to :
  - Amelie Lens lub Boris Brejcha
  - No Dolls lub O.B.I ewentualnie Mario Rannieri
  - Jan Fleck lub Ben Klock :]

  Pozdrawiam
 • Patrycja Patiszon21 czerwca 2017, godz. 11:40
  Nareszcie się ludziska przeżarły plastikiem i imprezy powracają do swoich gatunków, z których powstały. Miło, ze po katastrofie w 2014 i 2015 wyciągnięto wnioski co widać i słychać było już w zeszłym roku. Pięknie, ze w 2017 jest w Polsce znowu MAYDAY ??
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (10)