Fani muzyki techno z całego świata odliczają już dni, a wręcz godziny do najbliższego weekendu, podczas którego odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego eventu. Niemieckie Time Warp przez wielu... 9 UserComments

20-lecie Time Warp już w sobotę (time-table!)

Artykuł dodano: 1 kwietnia 2014, godz. 13:33
Odsłony: 3790x
Fani muzyki techno z całego świata odliczają już dni, a wręcz godziny do najbliższego weekendu, podczas którego odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego eventu. Niemieckie Time Warp przez wielu uważane jest za najlepszą techno imprezę na świecie, w Mainmarkthalle w Mannheim co roku oficjalnie rozpoczyna się kolejny techniczny sezon. 

Miałem okazję kilka lat temu uczestniczyć w tym wydarzeniu i trzeba powiedzieć, że to impreza o potężnym rozmachu. Poza Niemcami na każdym kroku spotyka się klubowiczów z Włoch, Hiszpanii, Holandii czy Anglii, a także z Polski - znamy wielu takich, którzy po pierszym przeżyciu Time Warp obiecali sobie, że będą tam pojawiać się co roku! 


Na 6 scenach wystąpi prawie 50 DJ-ów, sama techniczna i tech housowa śmietanka, w większości dobrze już znana Time-Warpowej publiczności. To jednak nikomu z bywalców nie przeszkadza, wprost przeciwnie. Mistrzowie Ceremonii jak co roku pokażą na co ich stać, przygotują coś nowego, zaskoczą nowymi brzmieniami i sztosami, których słuchać się następnie będzie przez kolejne miesiące, a może nawet i dłużej. Sprawdźcie time-table oraz afterfilm z 2013 i trailer tegorocznej edycji, kto z Was się wybiera w tym roku? Kto był w poprzednich latach i jak się podobało? 


Time Warp Mannheim 2013 Aftermovie
Time Warp DE 2014 - 20 YRS anniversary - Official Trailer
Komentarze
 • mospin1 kwietnia 2014, godz. 13:48
  3 ostatnie lata śmigałem... w tym roku nie będzie mi dane ale... napewno jeszcze kiedyś tam wróce...
 • Jerycho19881 kwietnia 2014, godz. 13:53
  Patrzy człowiek na te sceny, patrzy i za grosz by nie wiedział co wybrać taki dobrobyt. To nie Mayday, gdzie ostatnio mamy do czynienia z dopinaniem, niekoniecznie pasujących do konwencji, pewnych nazwisk... No ale mniejsza z tym.
  Co do pytania chętnie bym się wybrał, ale jak zwykle kwestia funduszy bierze górę... Gdybym jednak tam był to pewnie wpadłbym na wszystkie sceny z naciskiem na 3 i 6 ;)
 • Timber1 kwietnia 2014, godz. 14:20
  Dokładnie, aż głowa boli na kogo iść a z kogo zrezygnować, czasami mam tak na AR ale tutaj chętnie poszedłbym praktycznie na każdego ;)
 • Hamer1 kwietnia 2014, godz. 16:23
  a mialem tam byc..
 • Mike Storm1 kwietnia 2014, godz. 17:59
  Ale bym chciał tam być
 • sachcik1 kwietnia 2014, godz. 23:45
  Line-up nie z tej ziemi. Od zawsze mnie zastanawiało jak można wytrwać na imprezie do 14.30? :) Myslę że niektórzy przychodzą na imprezę dopiero rano, np o 8 rano i idą na 6-godzinny set Richie Hawtina lub Liebinga.
 • mospin2 kwietnia 2014, godz. 12:49
  Sachcik można ;-]
  I dużo ludzi rzeczywiście tak jak piszesz przychodzi w niedziele rano na closing...
  No piękny to jest balet tu wogóle nie ma co tłumaczyć!
 • Feta72 kwietnia 2014, godz. 19:23
  Oj tam. Pierwszą edycję przezyłem od początku do samego końca bez żadnych wspomagaczy.
  Ta impreza ma takiego powera,że zapominasz o zmęczeniu.
  Rano w słonecznej kuli powracają siły. Nie może byc inaczej ,kiedy gra Laurent a rozbawia publike Karotte :D
 • roger863 kwietnia 2014, godz. 12:12
  Mialem sie pojawic no ale nie wyszlo wybralem mayday zobaczymy czy warto !!!!!!!!!!!!! bylo zobaczyc zmiany bez Members Of Mayday
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)