Jak dotąd byliśmy bardzo na bieżąco zarówno z twórczością 2shera, jak i wydawnictwami XONI Records i wygląda na to, że to się w najbliższym czasie nie zmieni - przed Wami kolejna propozycja... 3 UserComments

2sher z 'Syreną': najpierw skręcił bit, potem skręcił klip

Artykuł dodano: 27 stycznia 2016, godz. 10:10
Odsłony: 1594x
Jak dotąd byliśmy bardzo na bieżąco zarówno z twórczością 2shera, jak i wydawnictwami XONI Records i wygląda na to, że to się w najbliższym czasie nie zmieni - przed Wami kolejna propozycja od Wojtka i wspomnianego labelu.
Rok 2015 przyniósł już jedną współpracę - 'Turnpike' nie tylko ukazał się w XONI, ale doczekał się też wybitnie imprezowego mash upu, który 2sher zmontował razem z Inoxem. Numer zaliczył szczyt Polskiej Listy FTB, trafił na plejlisty wielu polskich i zagranicznych DJ-ów, przyszedł więc czas na następcę.

'Syrena' to również porywający track nawiązujący do najlepszych czasów electro-house'u, z mocarnym leadem w breakdownie, który sprawdziłby się w niejednej sporej hali podczas srogiego eventu za najlepszych czasów, kiedy o big roomach jeszcze się nikomu nie śniło, a cała Polska skakała do sufitów przy muzyce trance, house i electro-house. W zapowiedzi czytamy o 'mocnym oldschoolowym riffie' i trzeba przyznać, że coś jest na rzeczy.Ciekawostką jest fakt, że Wojtek Tuszyński aka 2sher zajął się w tym przypadku również animacjami, które możecie zobaczyć w teledysku! Gratulujemy wszechstronnych zdolności i polecamy sprawdzić zabawny obrazek do 'Syreny'. Jak Wam się podoba track, jak Wam się podoba klip?

2sher - Syrena
Komentarze
 • ZDobrejWoli27 stycznia 2016, godz. 11:25
  Nie licząc dropów, przypominają mi się niektóre utwory Leona Boliera :) Teledysk też ma ciekawy klimat :) Być może nie będzie to mój ulubiony utwór dnia, ale wyróżnia się - w pozytywnym sensie tego słowa ;)

  PS. Czekam na wspólny numer Wojtka z Krzysztofem (N2O) dla Black Sunset ;)
 • 2sher27 stycznia 2016, godz. 13:37
  Dziękuję !
 • M@rkee29 stycznia 2016, godz. 18:39
  test
  unitr∆_∆udio - Nothing But You by unitr∆_∆udio
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)