Impreza 3 Kluby Lajtowoparadise odbędzie się 2 kwietnia 2018 (Poniedziałek), w klubie Domówka Wrocław. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 3 Kluby Lajtowoparadise

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

3 Kluby Lajtowoparadise

2 kwietnia 2018, Domówka Wrocław, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Długo coś nas nie było, to pora wrzucić jakąś petardę ??
#LAJTOWOxPARADISE ??

#3kluby #domówka #bezsenność #drugiedno


Jak wspominaliśmy ten rok będzie bardzo gruby ??
Wspólny projekt dwóch cenionych marek to połączenie jakiego brakowało na wrocławskim rynku. Jedni przyciągają Was do raju drogą nieziemskich imprez, którymi żyją, zaś styl życia tych drugich kusi do tego by wyjść poza granice zwykłej imprezy zamieniając ją w coś niezwykłego! Pozytywnie odbierani, obecny hype, który panuje nad tymi organizacjami daje Ci gwarancję najlepszej imprezy!

Wiecie już, że lubimy zaskakiwać co?
Na tej imprezie zgodnie z tradycją lanego poniedziałku POLEJEMY HEKTOLITRY wódy, szampana, kamikadze i innych mocnych trunków ze sceny, parkietu i skąd tylko się da ????????????!?
Na tym nie kończymy! Więcej atrakcji będziemy zdradzać stopniowo na wydarzeniu ??
28.03 & 2.04 jest to połączony projekt. Chcemy pokazać Wam dwa nasze oblicza. Będą inne atrakcje inne nagrody, inna muzyka. Jedno co napewno zostaje niezmienne to wspaniały klimat i fantastyczni ludzie ??

DWIE ORGANIZACJE x TRZY KLUBY - JEDEN BILET

#TAX ->
1 PULA - 15 SOLD OUT!
2 PULA - 20 DOSTĘPNE u promotorów!
BRAMKA- ???
#WHEN? 02/04 LANY PONIEDZIAŁEK (wtorek wolny od szkoły)
#WHO? LAJTOWO X PARADISE
#WHERE? BESKA & DRUGIE DNO
#selekcja 16+! Dokument potwierdzający ukończone lat 16!

SELEKCJA na naszych imprezach jest BARDZO ZAOSTRZONA. Dobrze już wiecie, że cechujemy się tym, że stawiamy na jakość, a nie na ilość ????Chcemy żebyście się bawili w kulturalnym towarzystwie i wspominali nasze imprezy jak najlepiej!
Tak więc zostawiamy dresy, jakąkolwiek sportową odzież, czapeczki wpierdolki, bluzy/koszulki Pitbull, Everlast itp. Takze zostają w domu - uwierzcie, że panowie na bramce, nie wpuszczą w takim ubiorze ??
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Rynek 39, Wrocław
Aktualna pozycja klubu: 3/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Erasmus Wroclaw Party Agenda 2018Erasmus Wroclaw Party Agenda 2018Czwartek, 31 maja 2018Wroclaw International Students Party AgendaWroclaw International Students Party AgendaCzwartek, 10 maja 2018Sztos Wielkanoc X DomówkaSztos Wielkanoc X DomówkaNiedziela, 1 kwietnia 2018Wiksa W Domówce - Impreza Integracyjna Am Asp I AstWiksa W Domówce - Impreza Integracyjna Am Asp I AstPiątek, 16 marca 2018Wroclaw International Students Semester OpeningWroclaw International Students Semester OpeningCzwartek, 8 marca 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa