Impreza 4 Floor - Catzndogz odbędzie się 18 lutego 2011 (Piątek), w klubie Soho Sopot. Start imprezy: godz. 23:00. .
0 4 Floor - Catzndogz

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

4 Floor - Catzndogz

18 lutego 2011, Soho Sopot, start: 23:00

Zagrają na imprezie:
Catz n Dogz to polski zespół Dee Jay'i oraz rezydentów założony w Szczecinie. W skład zespołu wchodzą Wojtek Tarańczuk i Grzegorz Demianczuk. Artyści znani są również pod ksywką: 3 Channels. Ich preferowany gatunek to tak zwana nowoczesna mieszanka muzyki tanecznej.

Jednak to nie wszystko. Artystów można usłyszeć wszędzie. Organizują przeróżne małe imprezy, gdzie grają Disco lub Deep-House w Berlinie i Szczecinie oraz na wielkich festiwalach i eventach, gdzie grają Tech-House oraz Techno. Można ich zobaczyć w takich klubach jak: Fabric, Panorama Bar, Watergate, Studio 80 oraz w wielu innych.

Grzegorz Demianczuk oraz Wojciech Tarańczuk poznali się w 2003 roku. Mięli okazję grywać w tym samym szczecińskim radiu ABC. Mięli wielkie szczęście, gdyż trafili na siebie i organizowali wspólne audycje. Jednak na tym nie koniec. Poza radiem zajmowali się organizowaniem cyklicznych imprez zwanych Electronic House w klubie Mezzoforte.

To nie tylko Dee Jay'e ale również i producenci. Po założeniu zespołu wydali swoją pierwszą płytę. Było to w roku 2005. Do dziś ich single znane są na całym świecie. Wielu artystów wykorzystuje je do swoich występów.

Największą sławę otrzymali zaraz po wydaniu remixu utworu Who's afraid of Detroit. To był największy przełam w ich karierze. Artyści zdobyli bardzo wielką sławę i obecnie zapraszani są na większość wielkich festiwali oraz eventów na całym globie.

Pod koniec ubiegłego roku ukazał się ich drugi album 'Escape from Zoo'.

Na imprezie supportować ich będą: El Commendante oraz Creamer.

Informacja o biletach:
20 zł - normalny
10 zł - posiadacze kart klubowych oraz osoby, które potwierdzą swój udział w wydarzeniu na facebooku
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Boh. Monte Cassino 61, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Braincrasher  Marcin CzubalaBraincrasher Marcin CzubalaSobota, 21 lipca 20128 Urodziny Soho8 Urodziny SohoSobota, 9 czerwca 20128 Urodziny Soho X Łowcy - Kamp8 Urodziny Soho X Łowcy - KampPiątek, 8 czerwca 2012Jack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move  HaidamoneJack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move HaidamoneSobota, 5 listopada 2011Castro Is Back In TownCastro Is Back In TownWtorek, 15 marca 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa