Impreza 4 Floor - Easy Ricardo Banansq odbędzie się 12 marca 2011 (Sobota), w klubie Soho Sopot. Start imprezy: godz. 23:00. .
0 4 Floor - Easy Ricardo  Banansq

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

4 Floor - Easy Ricardo Banansq

12 marca 2011, Soho Sopot, start: 23:00

Zagrają na imprezie:
Marcin Wojski, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, pochodzi z Warszawy. Jest pionierem muzyki house w Polsce. Swoją karierę rozpoczął już ponad dwadzieścia lat temu, kiedy kultura klubowa nie śniła nawet o wyjściu poza hermetyczną niszę. To właśnie Easy ruszał tłumy na spontanicznych imprezach w nieistniejącym, kultowym już „Trendzie”, przy okazji zarażając clubbingiem rzesze spragnionych nowych i świeżych dźwięków ludzi. W okresie swojej rezydentury w „Trendzie” organizował cykliczne imprezy „Rush House Party”, na które zapraszał takie legendy jak Sven Vath, Erick-E, czy Westbam. Na swoim dj’skim szlaku Easy odwiedził w zasadzie wszystkie liczące się kluby w Polsce. Regularnie gościł w takich miejscach jak sopocki Sfinks, poznańskie Eskulap i SQ, czy warszawskie Filtry, Blue Velvet, Klatka, Piekarnia itd. Jest związany z – chyba najbardziej uznanym w Polsce - cyklem imprez Import! W ramach Importu! Zagrał niezliczoną ilość imprez i występował u boku tak uznanych artystów jak m.in. Terry Farley, Nic Fanciulli, Paul Harris, Tom Middleton, Jamek Talk, ATFC, Chris Lake, Alex Santos, Rocco, Justyn Drake, MYNC Project, Jon Marsh i wielu, wielu innych. Oprócz tego supportował takie „nazwiska” jak Nick Warren, Daren Emerson, Anthony Papa. Styl muzyczny Easy’ego to spektrum szeroko rozumianego brzmienia House, szczególnie o charakterze deep i ostatnio coraz częściej tech.

http://www.myspace.com/easysound


Ricardo (Platinium/R&F) - z polską sceną klubowa związany od 1998 roku, początkowo prowadząc sklep płytowy oraz agencję Kris2One. Pierwsze imprezy grał w różnych miejscach, począwszy od takich klubów, jak Maroko, Mega Quest, Sfinks, Underground po imprezy plenerowe.

Od 1999 do 2001 manager i promotor klubu Siouxie Tower, gdzie wyprodukowano około 150 imprez z niezliczoną liczbą polskich dj's po gwiazdy "tamtych" lat czyli Disco z Niemiec czy Tomy Boy z Węgier - fantastyczny okres, którego nigdy się nie zapomni. Od 2001 promotor imprez w klubie Metro w Gdańsku, gdzie udało się stworzyć cykl czwartkowych nocy, na których regularnie pojawia się czołówka polska wraz z zagranicznymi dj's. Od kilku lat związany z warszawska Utopią gdzie regularnie pojawia się na imprezach "Outsider", "Scandal Boutiqe", "Rich&Famous" (których jest współtwórcą) i innych. Regularnie odwiedza poznański SQ, Bydgoski Pepper, Sopockie Soho czy też Sixty9. Spotkać go można w klubach w całym kraju i nie tylko (Red Rooms Cardiff, Mix Grand Hyatt Dubai). Na przełomie 2006 został rezydentem warszawskiego klubu Platinium Club, w którym współorganizuje nowy cykl imprez "FIAT ItalSound".

Styl muzyczny to vocal house, w różnych odmianach od garage, soulful, funky po deep, trible i electro. Lista artystów, z którymi grał na imprezach to: Ultra Nate, Tom Novy, BRIAN Chambers, Paul Jackson, K-Klas, Bob Sinclar, Kiko Navarro, David Guetta, Kid Stuff, Jon Cutler, ATFC, Robert Owens, The Beginerz, Pete Heller, Sami Dee, Leon Roberts, Axwell, Nick Harris, Seamus Haji, Paul Harris, Martjin Ten Velden, Shepshifters, Richard F, Sander Kleinenberg, Cutmaster Jay i wielu, wielu innych.

Od 2003 roku współpracuje z dj Tenessee tworząc agencję bookingowo-eventową, która wyprodukowała m.in. Smirnoff Experience w Sopocie, pracowała dla Heya (letni cykl imprez plenerowych), Pall Mall Get Conected, Heineken on The Beach i wiele innych. W 2005 agencja stała się poważną jednostką gospodarczą i zmieniła nazwę na "Rich and Famous" (www.richandfamous.pl). Rok 2006 to nowy kontrakt z agencja Libert8 z Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), z którą współorganizuje cykl imprez w klubie MIX Grand Hyatt z udziałem takich artystów jak: Jamie Lewis, Dr Motte, Dj Falcon, Paull Harris, Funk D'Void, D'Ramirez i innymi.

http://www.myspace.com/ricardodj


Daniel Polkowski aka Banan – saksofonista, który od kilku lat z powodzeniem wspiera grą na saksofonie czołówkę polskich didżejów housowych. Oprócz występów w klubach całej Polski jest saksofonistą funkowego zespołu Tricphonix, kwintetu jazzowego, zespołu Trifonidis Orchestra, a także nagrywa partie saksofonu w utworach produkowanych przez duet Wawa, Martina Harmony, Loco Records, a także produkuje muzykę z Dj Prorokiem pod pseudonimem MagoDago.

http://www.myspace.com/bananesque


Informacja o biletach:
20 zł - normalny
10 zł - posiadacze kart klubowych oraz osoby, które potwierdzą swój udział w wydarzeniu na facebooku

Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Boh. Monte Cassino 61, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Braincrasher  Marcin CzubalaBraincrasher Marcin CzubalaSobota, 21 lipca 20128 Urodziny Soho8 Urodziny SohoSobota, 9 czerwca 20128 Urodziny Soho X Łowcy - Kamp8 Urodziny Soho X Łowcy - KampPiątek, 8 czerwca 2012Jack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move  HaidamoneJack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move HaidamoneSobota, 5 listopada 2011Castro Is Back In TownCastro Is Back In TownWtorek, 15 marca 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa