Impreza 4 Floor - Solar Zimą Glasse Ricardo Mc Jacob A odbędzie się 26 lutego 2011 (Sobota), w klubie Soho Sopot. Start imprezy: godz. 23:00. .
0 4 Floor - Solar Zimą Glasse Ricardo  Mc Jacob A

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

4 Floor - Solar Zimą Glasse Ricardo Mc Jacob A

26 lutego 2011, Soho Sopot, start: 23:00

Zagrają na imprezie:
Glasse (Import!/Solar)
Ricardo (Platinium/R&F)
MC Jacob A

Łukasz Glasser szerzej znany jako Glasse swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 1996r. Zaledwie kilka miesięcy później zadebiutował przed półtoratysięczną publicznością u boku szefa wytwórni Positiva, Kevina Williamsona w warszawskim klubie Planeta. Związany początkowo z agencją Groove Republic brał udział we wszystkich niemal najważniejszych imprezach rodzącej się wówczas stołecznej sceny house’owej.

Zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky. Przed kilkoma laty skierował się w stronę głębszych, perkusyjnych i hipnotycznych brzmień, by dziś graną przez siebie muzykę określać mianem tribal dirty house’u.

W ciągu swojej kariery dj-skiej zjeździł niemal całą Polskę, wielokrotnie występując w czołowych krajowych klubach.

Jako jeden z nielicznych polskich dj-ów miał okazję prezentować swe umiejętności zagranicą. Na początku 2001 roku grał w klubach Radost FX i Mecca w Pradze. W 2002 roku jako pierwszy w historii polski dj występował w topowym londyńskim klubie The End podczas cyklicznej imprezy KHZ, towarzysząc Luke’owi Brancaccio i Philowi Dockherty z duetu Futureshock. W kwietniu 2003 roku powrócił do Londynu, by wystąpić na imprezie Rennesaince w klubie The Cross. Na przełomie października i listopada 2003 wystąpił wraz z Freshem w klubie Fokused w Sztokholmie.

Wiosną 2004 Glasse trafił pod skrzydła brytyjskiej agencji Sedition DJs, a tym samym znalazł się w doborowym towarzystwie Miguela Pellitero, Lisy German, Nico De Ceglii, Petera Presty, Marka Wikinsona, King Roca czy Dave’a „Solid Groove” Taylora. Współpraca z Sedition DJs zaowocowała jak dotąd występem w londyńskim klubie Turnmills, w którym w maju 2004 Glasse zagrał jako gość specjalny cyklu Going Places podczas imprezy The Gallery. Zaledwie trzy tygodnie po występie w Londynie Glasse zagrał podczas imprezy Global Underground w klubie Air w Tokio. 2004 rok zakończył grudniowym występem na imprezie "Best Of Going Places" w londyńskim klubie Turnmills. Rok 2005 rozpczął sie dla Glasse bardzo pomyśłnie. Na początek Argentyna, gdzie 28 stycznia zagrał w Cordobie na imprezie La Fiesta Red Bull dla 2500 klubowiczów. We wrześniu ponownie wystąpi w Tokio w klubie Air.

Od września 2000 roku Glasse współtworzy z Bartkiem Winczewskim agencję djsko-eventową Import! Management, pod szyldem której sprowadzają do Polski najciekawsze nazwiska światowej sceny house. W ramach organizowanego przez Import! Management cyklu Import! w warszawskiej Piekarni, Glasse miał okazję zagrać u boku Lottie, Futureshock, Gus Gus, Justyna Drake’a, FC Kahuna, Jona Marsha, Lee Coombsa, Audio Bullys, ATFC, Terry’ego Farleya, Miguela Pellitero, Nilsa Noa, D Ramireza, Meat Katiego, Yousefa, Toma Stephana aka SuperChumbo, Luke’a Brancaccio, Hydrogen Rockers, Paula Jacksona, Smokin’ Jo i Seba Fontaine’a. Poza nimi Glasse grał wraz z wszystkimi niemal klubowymi gwiazdami, które dotychczas odwiedziły Polskę, z Moussem T, Bobem Sinclarem, Marshallem Jeffersonem, Silicone Soul, Darrenem Emersonem, Nickiem Warrenem, Jamesem Zabielą, Dannym Howellsem i Paulem Oakenfoldem na czele.

Poza działalnością klubową Glasse sygnował swoim nazwiskiem jedną z pierwszych wydanych na naszym rynku tanecznych kompilacji z muzyką house pt. „Feeva!”, wydaną w 1999 roku nakładem Warner Music Polska. Od 1999 roku do września 2004 znany był również z anteny Radiostacji, gdzie przez ponad dwa lata prowadził wraz z Bartkiem Winczewskim audycje Lista Klubowa i Starter, a ostatnio współtworzył Houserkę.

http://www.myspace.com/glassepl


Ricardo (Platinium/R&F) - z polską sceną klubowa związany od 1998 roku, początkowo prowadząc sklep płytowy oraz agencję Kris2One. Pierwsze imprezy grał w różnych miejscach, począwszy od takich klubów, jak Maroko, Mega Quest, Sfinks, Underground po imprezy plenerowe.

Od 1999 do 2001 manager i promotor klubu Siouxie Tower, gdzie wyprodukowano około 150 imprez z niezliczoną liczbą polskich dj's po gwiazdy "tamtych" lat czyli Disco z Niemiec czy Tomy Boy z Węgier - fantastyczny okres, którego nigdy się nie zapomni. Od 2001 promotor imprez w klubie Metro w Gdańsku, gdzie udało się stworzyć cykl czwartkowych nocy, na których regularnie pojawia się czołówka polska wraz z zagranicznymi dj's. Od kilku lat związany z warszawska Utopią gdzie regularnie pojawia się na imprezach "Outsider", "Scandal Boutiqe", "Rich&Famous" (których jest współtwórcą) i innych. Regularnie odwiedza poznański SQ, Bydgoski Pepper, Sopockie Soho czy też Sixty9. Spotkać go można w klubach w całym kraju i nie tylko (Red Rooms Cardiff, Mix Grand Hyatt Dubai). Na przełomie 2006 został rezydentem warszawskiego klubu Platinium Club, w którym współorganizuje nowy cykl imprez "FIAT ItalSound".

Styl muzyczny to vocal house, w różnych odmianach od garage, soulful, funky po deep, trible i electro. Lista artystów, z którymi grał na imprezach to: Ultra Nate, Tom Novy, BRIAN Chambers, Paul Jackson, K-Klas, Bob Sinclar, Kiko Navarro, David Guetta, Kid Stuff, Jon Cutler, ATFC, Robert Owens, The Beginerz, Pete Heller, Sami Dee, Leon Roberts, Axwell, Nick Harris, Seamus Haji, Paul Harris, Martjin Ten Velden, Shepshifters, Richard F, Sander Kleinenberg, Cutmaster Jay i wielu, wielu innych.

Od 2003 roku współpracuje z dj Tenessee tworząc agencję bookingowo-eventową, która wyprodukowała m.in. Smirnoff Experience w Sopocie, pracowała dla Heya (letni cykl imprez plenerowych), Pall Mall Get Conected, Heineken on The Beach i wiele innych. W 2005 agencja stała się poważną jednostką gospodarczą i zmieniła nazwę na "Rich and Famous" (www.richandfamous.pl). Rok 2006 to nowy kontrakt z agencja Libert8 z Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), z którą współorganizuje cykl imprez w klubie MIX Grand Hyatt z udziałem takich artystów jak: Jamie Lewis, Dr Motte, Dj Falcon, Paull Harris, Funk D'Void, D'Ramirez i innymi.

http://www.myspace.com/ricardodj


Informacja o biletach:
20 zł - normalny
10 zł - posiadacze kart klubowych oraz osoby, które potwierdzą swój udział w wydarzeniu na facebooku
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Boh. Monte Cassino 61, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Braincrasher  Marcin CzubalaBraincrasher Marcin CzubalaSobota, 21 lipca 20128 Urodziny Soho8 Urodziny SohoSobota, 9 czerwca 20128 Urodziny Soho X Łowcy - Kamp8 Urodziny Soho X Łowcy - KampPiątek, 8 czerwca 2012Jack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move  HaidamoneJack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move HaidamoneSobota, 5 listopada 2011Castro Is Back In TownCastro Is Back In TownWtorek, 15 marca 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa