Bardzo chciałem zawrzeć w tym zestawieniu parę naszych DUSS'owych produkcji, jednak co komu po samych tytułach, a te najbardziej wartościowe kawałki czekają na wydanie, więc na razie musi być ciiiii. 19 UserComments

5 sztosów na lato: DJ W!

Artykuł dodano: 11 lipca 2013, godz. 16:16
Odsłony: 6736x
Wojtek: Bardzo chciałem zawrzeć w tym zestawieniu parę naszych DUSS'owych produkcji, jednak co komu po samych tytułach, a te najbardziej wartościowe kawałki czekają na wydanie, więc na razie musi być ciiiii. Te 5 propozycji robi od kilku tygodni/miesięcy w moich setach za "sztosy", choć nie wiem czy wakacyjne. Bardzo proszę ich nie numerować, bo nie lubię rankingów.


1. Breach - Jack

Kosi zawsze i wszędzie bez względu na klimat danego miejsca, obstawiam, że to będzie jeden z większych sztosów tego roku - Let's Jack!

Breach - Jack (Unofficial video)


1. Tube & Berger - Surfin (Nice7 Remix)


Wiadomo że każdemu dj-owi zdarzy się przegapić jakiś numer, to moja największa "wpadka" ostatnio. Na szczęście ma się kolegów, koleżanki po fachu... ostatnio gram zawsze i wszędzie.Muzyczne wspomnienie znakomitych muzycznie juwenaliów w Słupsku.

Tube & Berger - Surfin (Nice7 Remix) [Kittball]


1. Ramon Tapia - Lock

I znowu basik, taki jak trzeba. Kiedyś bardzo tego pana lubiłem, potem trochę mniej. Tę jednak EP-kę uważam za mega godną, i chyba najbardziej "wakacyjną" z moich propozycji.

Ramon Tapia - Lock (Original Mix) [Say What? Recordings]


1. Oliver Huntemann & Dubfire - Aire

Jeśli w studiu spotkali się Ci dwaj panowie, wiadomo, że musiało powstać zło w czystej postaci. Gnój !!! i tyle. Ze specjalnym zaproszeniem na tą "jedyną właściwą scenę" na EC.

 
Oliver Huntemann & Dubfire - Aire (Original Mix)


1. Sam Paganini - Polyester

Może i proste, ale bardzo skuteczne. Tym razem wspomnienia z Silesia In Love. Jeśli chodzi o tego typu muzykę, to w ostatnim czasie Sam rządzi! P.S. Ostrzegałem że nie będzie "plażowo" :)

Sam Paganini - Polyester (Original Mix)
Komentarze
 • marcoss8112 lipca 2013, godz. 09:23
  Pan Wojtek potrafi przekonać do nieswoich klimatów :)
 • mospin12 lipca 2013, godz. 11:45
  14 sierpień godz pewnie ok 20 pod barierkami w kościółki - C U THERE WOJTAS :-)
 • PlasticSociety12 lipca 2013, godz. 12:06
  Hm .. nie zauważyłem kopiowania , Koty i Psy grają w innym klimacie niż prezentowana tu 5 , być może będzie coś od nich , fajnie by było posłuchać takiego zestawienia . Co do Listy powiem tak za monotonne przejedzone (Jack) ,suche ,kawałki , ostatnia propozycja jest najlepsza z tego zestawienia - od takiej osobistości oczekiwałem wiele więcej .. czegoś hmm :charakterystycznych brzmień bardziej mrocznych rozwijających , właśnie czegoś od DUSS niż .. bez obrazy nie mających nic w sobie średnich kawałków deep/tech . Dlatego wole poczekać na coś charakterystycznego od DUSS
 • Hooli(L)12 lipca 2013, godz. 18:45
  świetne zestawienie : )
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (19)