Mamy nadzieję, że każdy fan nowoczesnej odmiany muzyki trance jest świadomy ukazania się „Anjunabeats Worldwide 04”. Informowaliśmy o zbliżającej się premierze, tracklistach, minimiksach, teraz mamy.. 17 UserComments

7 polskich kawałków na szczycie trancowej listy

Artykuł dodano: 25 kwietnia 2012, godz. 13:07
Odsłony: 4781x
Mamy nadzieję, że każdy fan nowoczesnej odmiany muzyki trance jest świadomy ukazania się „Anjunabeats Worldwide 04”. Informowaliśmy o zbliżającej się premierze, tracklistach, minimiksach, teraz mamy kolejne wieści dotyczące tej podwójnej kompilacji.  
Miło nam poinformować, że najnowsze wydawnictwo wytwórni Anjunabeats, w połowie zmiksowane przez polskiego producenta Nitrousa Oxide'a jest w tej chwili najlepiej sprzedającym się trancowym wydawnictwem na Beatporcie! W tym miejscu zatem proponujemy nie tęsknić za „starym brzmieniem N20”, tylko cieszyć się z sukcesu naszego rodaka, bo to na listach bestsellerów trancowych, housowych czy technicznych, to wciąż rzadkość!Gratulacje właściwie należą się podwójne, bo w zestawie bestsellerów Beatport Trance TOP 10 Releases, Krzysztof ma jeszcze jedną rzecz – epkę „Tiburon”, z remiksem Sunny Lax, która znajduje się na miejscu numer osiem. Przypominamy więc „Tiburona”, a także inne numery N20, które znajdziecie na świeżej kompilacji Anjunabeats. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Łącznie z kawałkiem Kancerskiego znalazło się tu aż 7 polskich numerów! Oto one:

Nitrous Oxide & Space RockerZ - Energize


Nitrous Oxide - Tiburon


Oliver Smith - Progress (Nitrous Oxide Remix)


Sunny Lax - Contrast (Nitrous Oxide Remix)


Nitrous Oxide - Gr8!


Nitrous Oxide & Dan Stone - Nautica


Adam Kancerski - Orion
Komentarze
  • mizio28527 kwietnia 2012, godz. 15:11
    Jak dla mnie to prawie nic z Tranc'u w tych piosenkach nie ma... wiec możne niech NItrous odpuści sobie ten jego Trance.. bo po tych kawałkach można stwierdzić ze to jest house.. hoc tegoi nie wiem jak nazwac..
    I to tyle z mojej strony;]
  • Cinek__4 maja 2012, godz. 12:49
    Brawa!!! Tak dalej:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)
Popularne newsy
1koment.Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków 20 października, godz. 20:00