Impreza 711 Mystic Dubs Koncertowo Vol 1 - The Bartenders - Premiera Singla No Ordinary Love Before odbędzie się 7 listopada 2014 (Piątek), w klubie Radio Luxembourg Warszawa. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 711 Mystic Dubs Koncertowo Vol 1 - The Bartenders - Premiera Singla No Ordinary Love  Before

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

711 Mystic Dubs Koncertowo Vol 1 - The Bartenders - Premiera Singla No Ordinary Love Before

7 listopada 2014, Radio Luxembourg Warszawa, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Zapraszamy serdecznie na zupełnie nowy cykl imprez. Tym razem za cel postanowiliśmy obrać zorganizowanie koncertu przez nas cenionych kapel z szeroko pojętej sceny reggae. Na przysłowiowy pierwszy ogień zaprosiliśmy wszystkim znanych i lubianych chłopaków z zespołu THE BARTENDERS. Możecie się szykować na bombową skabalangę połączoną z bassowym afterparty!

Dodatkową atrakcję stanowi fakt, że podczas imprezy odbędzie się premiera najnowszego singla The Bartenders noszącego tytuł "NO ORDINARY LOVE"!

Start imprezy: 21:05
Start koncertu: 23:00
Wjazd: 15 pln


"NO ORDINARY LOVE" to pierwszy utwór The Bartenders nagrany z nowym wokalistą – Kubą Kaczmarkiem – znanym publiczności z formacji Cała Góra Barwinków. Muzycy od ponad pół roku pracują wspólnie nad utworami, które trafią na zapowiadany na początek 2015 roku drugi album The Bartenders. Tymczasem, jako przedsmak, oddają w Wasze ręce „No ordinary love” - piosenkę traktującą o niełatwych relacjach pomiędzy ludźmi, których połączyła tytułowa "miłość". Muzycznie utwór utrzymany jest w stylistyce swingującego ska, czyli gatunku, w którym The Bartenders specjalizują się nie od przedwczoraj.

Jak na singiel przystało trafią nań trzy utwory – wydawnictwo wzbogacą dwie wersje tej piosenki, w których swoje historie opowiedzieli Ania Teliczan oraz Earl Jacob.


THE BARTENDERS
The Bartenders to 10-osobowe combo powstałe w Warszawie w 2006 roku. W kwietniu 2013 roku ukazał się debiutancki album zespołu pt. „Szumna Sessions”. Na płycie znalazło się jedenaście utworów osadzonych w jamajskiej stylistyce: od instrumentalnych ska-jazzowych kompozycji (w tym zaaranżowana przez zespół „Kattorna” Krzysztofa Komedy), przez melodyjne piosenki w klimacie ska/rocksteady, po kompozycje inspirowane wczesnym reggae; które wokalnie wspomogli m.in.: Dr. Ring Ding, Earl Jacob, Mamadou Diouf, Duże Pe czy Kuba Wirus.

„Szumna Sessions” została bardzo dobrze przyjęta przez analogowe i cyfrowe media w kraju i z zagranicą. Pochwał nie szczędzili recenzenci Riddim Magazine (DE), Rocking Steady Ezine (DE), T-MobileMusic.pl, Free Colours (PL), Rudemaker.pl; zaś utwór „The Polecat” z gościnnym udziałem Dr. Ring Dinga utrzymywał się w czołówce listy przebojów Polskiego Radia RDC.

Wystąpili na większości najważniejszych polskich festiwali muzyki reggae i ska w kraju (w tym jako zespół towarzyszący Dr. Ring Dingowi na Ostróda Reggae Festiwal), a także dzieliliśmy scenę z takimi tuzami światowego ska jak New York Ska-Jazz Ensemble, The Slackers, The Aggrolites, Babylove and The Van Dangos czy Rotterdam Ska-Jazz Foundation.

https://www.facebook.com/thebartenderspl


JAH LOVE SOUND SYSTEM
To dwóch warszawskich selektorów (Tymon i Aleksander) kochających trzeszczenie winylowych płyt i pulsujący bas. Poprzez ciężkie dubowe brzmienia niosą świadomy przekaz. Idea założenia soundsystemu zrodziła się w2009r w Lublinie. Na początku Jah Love zajął się organizacją cyklicznych imprez w Niezależnym Centrum Kultury. Imprezy te wpisały się w warszawską scenę muzyki reggae nie tylko przez swoje walory muzyczne ale też przez specyficzny klimat panujący na squacie. Po dwóch latach i wielu różnych imprezach został zbudowany soundsystem. Jah Love założył wraz z Syntopą kolektyw Mystic Dubs, w ramach którego współorganizował wiele imprez między innymi Warsaw Underground Festiwal czy Dub Club Warsaw.

Roots & Culture.
Mistyczne opowieści zapisane w dźwiękach.

https://www.facebook.com/JahLoveSoundsystem


SYNTOPA
To selektor, dj, organizator wydarzeń i promotor jamajskiej kultury; reprezentant jej elektronicznej odmiany – dubstep i jungle. Organizator wielu znakomitych wydarzeń na imprezowej mapie Warszawy – np. Warsaw Underground Festiwal, Dub Club Warsaw, Warsaw Reggae, Warsaw Jungle Massive, Deep Medi Warsaw. Współzałożyciel kolektywu Mystic Dubs oraz Original Bass Station. Przede wszystkim zapalony słuchacz najlepszej selekcji i kolekcjoner płyt winylowych z najróżniejszych gatunków. Zjada dużo basu! Reprezent! Na koncie ponad 200 zagranych imprez!

https://www.facebook.com/lukasz.azbisyntopa


Zapraszamy wszystkich!


Znośna Lekkość Bytu
ul. Lubelska 30/32
Warszawa
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Górczewska 67, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
The Sensitives W Znośnej Lekkości BytuThe Sensitives W Znośnej Lekkości BytuWtorek, 25 listopada 2014One Big Night Show W Znośnej Lekkości BytuOne Big Night Show W Znośnej Lekkości BytuSobota, 22 listopada 2014Hackenbush  Dirty Ground W Znośnej Lekkości BytuHackenbush Dirty Ground W Znośnej Lekkości BytuSobota, 15 listopada 2014De Strojfiszxthe Wiletts  Błarzak    Halloween 2014De Strojfiszxthe Wiletts Błarzak Halloween 2014Piątek, 31 października 20142510 Ava  Instytut  Warszawa  Znośna Lekkość Bytu2510 Ava Instytut Warszawa Znośna Lekkość BytuSobota, 25 października 2014
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo