Impreza 8 Urodziny Soho X Łowcy - Kamp odbędzie się 8 czerwca 2012 (Piątek), w klubie Soho Sopot. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 8 Urodziny Soho X Łowcy - Kamp

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

8 Urodziny Soho X Łowcy - Kamp

8 czerwca 2012, Soho Sopot, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
KAMP! dj set (D.I.S.C.O. Texas)
BrainWash
Sympatique


Tak, tak... latka lecą, to już nasze 8. urodziny. Za nami setki niezapomnianych imprez i dziesiątki fantastycznych gwiazd z kraju i zagranicy.
Nowe znajomości, rozstania, urwane filmy i pobudki na plaży to tylko część tego co co wydarzyło się przez ten czas. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami tak długo!


Już dzisiaj zapraszamy do wspólnego świętowania. Będzie z nami naprawdę mocna ekipa, a wśród niej ŁOWCY oraz 1/3 naszego ulubionego rodzimego bandu KAMP!


Kamp! to elektroniczne trio, które powstało w 2008 r. w Łodzi. Ich brzmienie często opisywane jest jako melodyjny synth-pop z wpływami nowej fali lat 80-tych, francuskiego house'u czy chill-wave'u. Wydane w roku 2010 single "Heats" oraz "Distance Of The Modern Hearts" stały się przebojami w niezależnych rozgłośniach radiowych, zostały wysoko ocenione przez muzycznych blogerów, ale przede wszystkim trafiły w gusta wymagającej koncertowej publiczności.


2011 był dla Kamp! przełomowy - w styczniu pojawili się w roli supportu podczas polskiej trasy koncertowej zespołu Hurts. Kolejne występy odbyły się w Londynie oraz USA na najważniejszej imprezie showcase'owej przemysłu muzycznego - festiwalu SXSW w Austin, Texas. We wrześniu nakładem portugalskiej wytwórni D.I.S.C.O. Texas na rynku pojawił się pierwszy oficjalny singiel promujący to niezatytułowane jeszcze wydawnictwo. W grudniu 2011 roku "Cairo" w remixie JBAG pojawiło się na składance "Kitsune Club Night Mix #2" czyniąc Kamp! pierwszym polskim zespołem, który pojawił się na wydawnictwie tego kultowego francuskiego labelu.


Wzorem najlepszych elektronicznych zespołów, Kamp! rozwijają także działalność dj'ską, czego dowodem są mixtape'y zamieszczane na profilu soundcloud, czy gościnne występy w polskich klubach.

Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Boh. Monte Cassino 61, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Braincrasher  Marcin CzubalaBraincrasher Marcin CzubalaSobota, 21 lipca 20128 Urodziny Soho8 Urodziny SohoSobota, 9 czerwca 2012Jack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move  HaidamoneJack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move HaidamoneSobota, 5 listopada 2011Castro Is Back In TownCastro Is Back In TownWtorek, 15 marca 20114 Floor - Easy Ricardo  Banansq4 Floor - Easy Ricardo BanansqSobota, 12 marca 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa