Impreza Addictionnight Handra X Radicall X Ros X Reza odbędzie się 3 listopada 2017 (Piątek), w klubie Sfinks 700 Sopot. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Addictionnight  Handra X Radicall X Ros X Reza

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Addictionnight Handra X Radicall X Ros X Reza

3 listopada 2017, Sfinks 700 Sopot, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
ADDictionNight

HANDRA x RADICALL x ROS x REZA
fontanna: DIA x TUX x HOAX

Addiction Records Digitall powstały jako sklep z winylami w 2002 roku z czasem przerodził się w wytwórnię płytową promującą drum and bass. Wśród artystów związanych z wytwórnią znalazły się legendy gatunku, takie jak: Ray Keith, Nookie, Subject13 czy ZeroT. Addiction Records wspiera również najciekawszych polskich producentów. Swoje kawałki wydali tu In-Deed, Satl, Silence Groove, Radicall i Tactic Sound a także jeden z ciekawszych polskich wokali - SQbass aka Skubas.
--------------------------------------------------------------------

Handra to duet producencki stworzony przez Marka Szpaka (Screwball) i Filipa Zdrodowskiego (RanyJulian), dwójkę bydgoszczan, mieszkających na co dzień w Poznaniu i Warszawie.
Idea stworzenia wspólnego projektu muzycznego HANDRA zrodziła się naturalnie, jako produkt wspólnej pasji, przeżyć i następstwo spędzania wolnego czasu przez dwójkę zapeleńców, którzy ze sceną muzyki elektronicznej są związani od drugiej połowy lat 90.
Znani z innych projektów muzycznych, scenicznych, zarówno producenckich, didżejskich, jak i wokalnych, Marek i Filip znaleźli wspólny biegun na swojej muzycznej drodze. Produkcje HANDRA to połączenie klasycznych, technicznych drum&bassowych brzmień z nowoczesnymi, surowymi i minimalistycznymi dźwiękami, utrzymany w mrocznej i nostalgicznej konwencji.
Utwory stworzone przez duet szybko znalazły swoje miejsce w miksach czołowych producentów i dj-ów na całym świecie.
Od debiutu w 2012 roku HANDRA wydaje swoje produkcje nakładem takich labeli jak Fokuz, IM:LTD, Avantgarde, Addictive Behaviour, Blendits, Counterpoint czy Absys.
-------------------------------------------------------------------------

Radicall to polski producent drum and bass z wieloma latami doświadczenia na swoim koncie. Punkt zwrotny w jego karierze nastąpił w 2007 roku, kiedy to nawiązał współpracę z legendarnym labelem ery atmospheric d&b Covert Operations, prowadzonym przez Asc. W ciągu kilku następnych lat stał się uznaną postacią na polskiej scenie drum&bass za sprawą muzyki nagranej dla takich labeli jak Drone Audio, Red Mist, Levitated, Offworld, swojego własnego Nightworks oraz Absys Records, dla którego nagrał dwa albumy "Emotive" (2010) oraz "Ghost Notes" (2015). Jako DJ przejechał całą Polskę wzdłuż i wszerz. Grał również w Irlandii, Niemczech, Słowacji, Rumunii, Czechach i we Włoszech. W swojej muzyce łączy dynamikę i energię funkowych rollerów z głębszym oddechem atmospheric, ocierając się o brzmienia inspirowane stylistyką electro.
Aktualnie przeżywa kolejną falę twórczej aktywności i nagrywa nowy materiał dla m.in. Celsius Rec, Influenza, Kos.Mos.Music, Addiction, Scientific Records, Soul Deep, Transference, Disturbed, Modular Carnage, Absys Records i Nightworks.
---------------------------------------------------------------------------

REZA. DJ, producent z Gdańska. Reprezentant wytwórni CX Digital, którą prowadzi wspólnie wraz z legendą sceny drum & bass - Loxy. Jego produkcje regularnie pojawiają się w setach takich postaci jak Goldie, Marcus Intalex, Loxy, Doc Scott czy Lenzman. Jest pierwszym Polakiem, który zagrał swój set podczas legendarnej Renegade Hardware Night w Londynie. Rok 2013 był zdecydowanie przełomowym dla tego artysty ze względu na produkcje, które pojawia się nakładem tak znakomitych wytwórni jak Metalheadz, 31 Recordings czy Samurai i zaowocowały nominacja do prestiżowej nagrody Best Newcomer Producer 2013 w plebiscycie Drum & Bass Arena Awards.
---------------------------------------------------------------------------

ROS addiction Jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum'n'bass. Otwarość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm. Właściciel labelu Addiction Records. Założyciel projektu Sabbia, w ramach którego współpracował z zaprzyjaźnionymi wokalistami, muzykami i producentami. Pierwszy Polak w słynnym londyńskim klubie Fabric, pojawił się tam dwukrotnie u boku LTJ Bukem'a przy okazji cyklu FabricLive - "Bukem In Session”. Miał też przyjemność stanąć za deckami w wielu innych brytyjskich klubach. Grał również we Włoszech (kontynent i Sycylia), na Łotwie, Słowacji, Ukrainie, w Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Grecji i Danii. Regularnie pojawia się s na festiwalach Open'er, Tauron Nowa Muzyka, Outlook (Pula CHR) i wielu innych. Od lat działa czynnie jako promotor, jego cykliczne imprezy Addiction Night czy Atmosphere Poland, gościły największe nazwiska z gatunku.
---------------------------------------------------------

Dia i Tux to poławiacze czarnych pereł. Digging uprawiaja od lat. Oczka w ich sicie są rozłegłe, tak by wyłapywać tylko najtłustsze okazy. Co z tego wynika? Multigatunkowe sety bez lęku, że niektóre tracki mogą porazić swoim wyjątkowym pięknem lub doprowadzić do tymczasowego paraliżu osobliwością typową dla nieznanych głębokomorskich stworzeń.

03.11.2017 piątek
start: 22:00
bilety: 15pln

Addiction Records Digital
----------------------------------
https://.soundcloud.com/addiction-digital
https://facebook.com/AddictionDigital
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)