Drodzy Klubowicze, zapewne wiele razy dotknęły Was mniej lub bardziej trudne sytuacje życiowe. Po przeżyciu każdej z nich wszyscy docenialiście jak piękne jest życie i jak dobrze, że jest jak jest te 8 UserComments

Akcja charytatywna podczas imprezy Planeta Born To Party

Artykuł dodano: 28 maja 2012, godz. 11:44
Odsłony: 3902x

Drodzy Klubowicze,

zapewne wiele razy dotknęły Was mniej lub bardziej trudne sytuacje życiowe. Po przeżyciu każdej z nich wszyscy docenialiście jak piękne jest życie i jak dobrze, że jest jak jest teraz, że nie ma tak naprawdę na co narzekać bo inni mają ciężej a mimo to cieszą się życiem i starają walczyć.

Podczas zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia muzyczno-taneczo-wizualnego PLANETA BORN TO PARTY, które odbędzie się 6 czerwca w hali nr 3a Międzynarodowych Targów Poznańskich MSM Events podjęła się bardzo szczytnej inicjatywy. W trakcie tego eventu zbierać będziemy pieniądze dla Pana Rafała Gierchatowskiego ze Stowarzyszenia T.P.D. Koło Pomocy Dzieciom o Niepełnej Sprawności Ruchowej z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym w Poznaniu.

Aby jeszcze dokładniej zrozumieć dlaczego każdy grosz jest dla Pana Rafała na wagę złota pozwolimy sobie przybliżyć Wam jego historię.

Pan Rafał to 25 letni mężczyzna z bardzo silną wolą walki o swoje zdrowie! W czerwcu 2010 roku przeszedł operację kręgosłupa, która spowodowana była znajdującym się tam gronkowcem. Celem operacji było odrobaczenie rdzenia kręgowego a także stabilizacja kręgosłupa za pomocą klamer i śrub. Na całe szczęście zakończyła się ona sukcesem za który można uznać nie przerwanie rdzenia. Smutnym następstwem operacji okazał się jednak brak możliwości ruszania nogami, co zmusza Pana Rafała do poruszania się na wózku inwalidzkim. Pomimo odbywających się cały czas rehabilitacji, jego stan zdrowia nadal nie poprawia się. Jedynym rozwiązaniem, które sprawdziło się już w wielu przypadkach jest leczenie w chińskiej klinice, która stosuje leczenie komórkami macierzystymi. Co bardzo cieszy, Pan Rafał został zarejestrowany na leczenie, jednak koszt, który należy ponieść to 30 tysięcy dolarów. Jest to kwota, która przekracza możliwość wielu z nas i tak też jest w przypadku Pana Rafała.

Dlatego też w imieniu MSM Events oraz samego Pana Rafała chcielibyśmy prosić o Waszą szczodrość, zrozumienie i chęć pomocy- gdyż każdy grosz się liczy.


            Jednocześnie przypominamy o akcji „Planeta FM zaprasza Twoich znajomych na imprezę!!!”. Wszystkie szczegóły znajdziecie na /planeta-fm-zaprasza-twoich-znajomych-na-impreze_news_89319.htm .


UWAGA!!!

W trakcie imprezy PLANETA BORN TO PARTY osoby nieletnie wpuszczone zostaną tylko w towarzystwie opiekuna po wypełnieniu stosownego formularza /_files/formularz_nieletni.pdf .

 

Bilety do kupienia na:

wlotki.pl

 

oraz w stałych punktach sprzedaży:

 • CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44
 • ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20
 • DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20

 

 

 

Komentarze
 • Arielousos29 maja 2012, godz. 08:59
  Będę i na pewno wrzuce parę groszy:)
 • karramba_wawa29 maja 2012, godz. 09:54
  Takie akcje to ja popieram w 100 % :)
 • puchatamuza29 maja 2012, godz. 10:55
  Trzeba pomagać:)
 • IGIII29 maja 2012, godz. 12:30
  Takim akcjom mówię TAK:)
 • Tomek77729 maja 2012, godz. 21:05
  milo :> wrzuce cos
 • Asbn30 maja 2012, godz. 10:36
  coś na pewno wrzucę:)
 • seba198930 maja 2012, godz. 11:14
  dajcie wlotkę Rafałowi!! niech też się zabawi...
 • Lukasz -19813 czerwca 2012, godz. 21:24
  Mam do sprzedania 2 bilety (70zł/szt), czyli wejściówka dla 4 osób. Kontakt: 723379948
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (8)