Jakie macie imprezowe plany na najbliższą sobotę? Drużyna znana jako Essential Vibes ma super propozycję nie tylko dla warszawiaków! 3 UserComments

Allen Watts już dziś na Essential Vibes (3 sceny! 3 wlotki rozdane!)

Artykuł dodano: 3 marca, godz. 10:10
Odsłony: 1545x
Jakie macie imprezowe plany na najbliższą sobotę? Drużyna znana jako Essential Vibes ma super propozycję nie tylko dla warszawiaków! 

Warto zarezerwować sobie sobotnią noc na ostre szaleństwo w stołecznym klubie Metronom, gdzie różne odmiany muzyki trance i nie tylko grać będzie dla Was aż 9 wykonawców, w tym jeden - Sebastian Weikum - popisze się niekończącym się setem od pierwszej do ostatniej minuty imprezy!


Oficjalne info: 'Na głównej scenie gwiazdą zagraniczną wieczoru będzie niezwykle utalentowany producent z Holandii - Allen Watts! To właśnie on stworzył tak wspaniałe utwory jak Arizona, Blackout czy Generator. Oprócz niego na scenie tej po raz kolejny wystąpi u nas nasz rodak A.R.D.I. Miło nam również znów gościć fantastyczny warszawski duet Lightning vs. Waveband. Debiutantem tej nocy będzie przedstawiciel kolektywu Klinika Muzycznych Uzależnień. Po wspaniałym występie na poprzedniej edycji to było nieuniknione. 

Uwaga! Sebastian WEIKUM zagra dla was na swojej własnej scenie seta Open To Close po raz pierwszy w swojej karierze! 

Dodatkowo nie zabraknie trzeciej sceny Alternative, na której usłyszymy brzmienia techno, tech house oraz deep. Zapraszamy serdecznie do klubu Metronom w Warszawie!'. 

Main Stage:

Allen Watts
A.R.D.I.
Lightning vs. Waveband
Matthew Pear
Paul Cogito
KMU

Weikum Stage:

Weikum (Exclusive Open To Close Set)

Alternative Stage:

PLC
Adamov
Dave J


KONKURS! Chcecie wlotkę? Dajcie znać w komentarzu, jaki jest Wasz ulubiony w ostatnich dniach numer! Jednocześnie wyślijcie mejla na adres marcin@ftb.pl, w temacie wpisując EV+Wasze imię i nazwisko.

Allen Watts - Arizona [#ASOT2017]

Allen Watts @A State Of Trance 850 Festival Utrecht 2018
Komentarze
 • tans28 lutego, godz. 17:53
  BT & JES - Every Other Way (PureNRG Extended Remix)
 • Metz842 marca, godz. 01:17
  zdecydowanie moim faworytem jest "Jak Aggas - Strangers Like Me"
  Jest moooc, przypomina nieco z wokalu (moim zdaniem oczywiście), Shogun'a "Skyfire"

  Jak Aggas - Strangers Like Me (Extended Mix)
 • Marcin Żyski2 marca, godz. 16:25
  Panowie powyżej, jesteście na liście gości, do tego dorzucamy jeszcze Paulinę, która wysłała mejla i też jest Allenem Wattsem mocno zaimteresowana ;) MIłej zabawy!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)
Popularne zdjęcia z imprez
100zdjęćZdjęcia z imprezy 20181207 - Bonus Rpk Hip-Hop Night20181207 - Bonus Rpk Hip-Hop NightEnergy 200087zdjęćZdjęcia z imprezy 2018-12-01 - Andrzejki Vol22018-12-01 - Andrzejki Vol2Pomarańcza84zdjęćZdjęcia z imprezy Freejak 0112Freejak 0112X-Demon87zdjęćZdjęcia z imprezy Hello December 0112Hello December 0112Czekolada77zdjęćZdjęcia z imprezy 0612 Czwartek - Mikołajki0612 Czwartek - MikołajkiMundo 7197zdjęćZdjęcia z imprezy Enjoy By Tom Forester - Double PleasureEnjoy By Tom Forester - Double PleasurePacha