To nie wszystko - Polka zagra też na jego scenie podczas online festiwalu Mysteryland! 0 UserComments

An On Bast: Carl Cox wyda album polskiej producentki!

Artykuł dodano: 26 sierpnia 2020, godz. 15:05
Odsłony: 911x
To nie wszystko - Polka zagra też na jego scenie podczas online festiwalu Mysteryland!

Czytelnicy FTB.pl mieli już przyjemność z An On Bast, jej nagrania pojawiały się swego czasu w naszej Polskiej Liście.  Anna Suda, jest obecna na scenie muzyki elektronicznej od 2006 roku. Absolwentka Red Bull Music Academy grywa znakomite live-acty  z muzyką house i techno oraz improwizowane, eksperymentalne formy z użyciem instrumentów hardware’owych. Występowała na wielu festiwalach: od barcelońskiego Sonara po krakowski Unsound, Garbicz i niemiecki Nachtdigital.  Ma na koncie kilka albumów wydanych w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Chętnie reinterpretuje klasyczne dzieła Wieniawskiego, Chopina czy Pendereckiego na brzmienia elektroniczne.  

Po wielu latach ciężkiej pracy, występach na Audioriver i innych polskich festiwalach, Ania została dostrzeżona przez samego Carla Coxa! "Skupiamy się na techno, które jest produkowane przez artystów, którzy wykonują tę muzykę live” to motto Coxa i Christophera Coe, wraz z którym prowadzi od lat label Awesome Soundwave. I to oni znaleźli jakiś czas temu naszą artystkę i zaczęli przyglądać - a właściwie przysłuchiwać - jej dokonaniom.  

Pierwszym efektem było zaproszenie Ani Sudy na majowy wirtualny (ze względu na epidemię koronawirusa) festiwal live’actowy labelu Awesome Soundwave – organizowany wspólnie z portalem Beatport. 

An On Bast Live set - Awesome Soundwave II | @Beatport Live

W sierpniu już oficjalnie potwierdzamy: wytwórnia Carla i Chrisa podpisała z An On Bast kontrakt na płytę długogrającą, która ukaże się jesienią tego roku.  

An On Bast LIVE @ Audioriver 2015 Circus Tent

„Awesome Soundwave skupia uwagę na producentach muzycznych grających live acty. Wytwórnia jest nastawiona na wydawanie albumów takich twórców. Dlatego od początku było dla obu stron jasne, że tworzę większą formę muzyczną. Na ten moment mogę tylko powiedzieć, że będzie to album bardzo taneczny, jakkolwiek różnorodny. Cały proces tworzenia przeze mnie materiału trwał kilka miesięcy” - mówi artystka.  Album będzie nosić tytuł „I Create As I Speak” i wkrótce zdradzimy więcej szczegółów. Jedno jest pewne: znajdziecie tam aż 18 utworów najwyższej jakości dla najbardziej wymagających fanów.Wiadomo już także, że artystka wystąpi z Carlem Coxem online na holenderskim Mysteryland! Impreza festiwalowa w formie online odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia pod nazwą Let’s Get High. Występy artystów, którzy zagrają w balonach nagrzewanych powietrzem, będzie można oglądać na stronie

https://www.mysteryland.nl/

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)