Impreza Andrzejki W Mezzoforte odbędzie się 26 listopada 2011 (Sobota), w klubie Mezzoforte Szczecin. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Andrzejki W Mezzoforte

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Andrzejki W Mezzoforte

26 listopada 2011, Mezzoforte Szczecin, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Serdecznie zapraszamy 26 listopada na Andrzejkową zabawę w Mezzoforte. Tej nocy oprócz lania wosku przez klucz będzie można świetnie się bawić przy muzyce utalentowanego Dj`a - Mynlan


Mynlan - Postać dość nietypowa , kontrowersyjna ze względu na przekraczalność granic, których inni producenci uważają za nienaruszalne.
Bez zmiennie tkwi w szerokim wachlarzu gatunkowym , mimo tego podejście do elektroniki jest bardzo wyważone a sety uwzględniają Jego muzyczno-tajemniczą wizję.

Od końca lat 90 do 2007 podążał poruszając sie w różnych gatunkach muzyki elektronicznej od mrocznych syntetycznych brzmien, minimal techno przez łagodniejszy progresywny trance (ze wzgledu na fascynacje muzyką Ambient i Chillout)

Jego zainteresowania muzyczne są bardzo szerokie, próbował grać imprezy używając tylko kontrolerów z wbudowanymi efektorami.. w dzieciństwie chciał nawet zostać wokalistą. Ostatecznie jednak pozostał tylko przy gramofonach które traktuje jako "instrument-bezpośredni"
"Staram się używać tylko czarnych krążków, a nie zwykłych plastikowych płyt CD które zaćmiły i i pozwoliły zapomnieć odczucia beatu "pod-palcem""

Jak sam mówi zawsze będzie wplatać kilka różnych stylów w to, co robi i ma nadzieję, że będzie jednocześnie bawić i edukować publiczność.
"Próbuję udowodnić, że można stworzyć pogodną atmosferę z muzyką elektroniczną na najwyższym technicznym poziomie.

FACEBOOK : MYNLAN-official

http://www.myspace.com/mynlan.b
http://www.mixcloud.com/Mynlan/
http://soundcloud.com/mynlan-b
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

deptak Bogusława 8, Szczecin
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Muzyczne GotowanieMuzyczne GotowanieSobota, 28 kwietnia 2012Mocna GwiazdkaMocna GwiazdkaNiedziela, 25 grudnia 2011Maschinenraum Session All Night LongmezzoforteMaschinenraum Session All Night LongmezzoforteSobota, 3 grudnia 2011Maschinenraum Night With Bryan BlackMaschinenraum Night With Bryan BlackPiątek, 28 października 2011We Love The Bass Vol 5We Love The Bass Vol 5Piątek, 24 czerwca 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo