Impreza Angels Night Out Funk Dee Vs Mike G odbędzie się 7 kwietnia 2018 (Sobota), w klubie Miasto Aniołów Gdańsk. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Angels Night Out  Funk Dee Vs Mike G

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Angels Night Out Funk Dee Vs Mike G

7 kwietnia 2018, Miasto Aniołów Gdańsk, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł* dla członków grupy FREE do 23:00

Po latach, próśb, namawiań, negocjacji udało się nam doprowadzić do tego czego wszyscy Fani Miasta Aniołów od dawna oczekiwali. W rodzinnej walce na “śmierć i życie” staną naprzeciw siebie (a w zasadzie obok siebie) ;), Rezydent piątkowych imprez Funk Dee i Rezydent sobotnich imprez Mike G. Wynik ich zmagań ocenią Goście Klubu. Który bardziej zapełni parkiet ten wygrywa. Panowie podjęli wyzwanie i już od dzisiaj przygotowują się do tej jakże niesamowitej i wyjątkowej imprezy. Tu nikt nie będzie się oszczędzał, nie będzie koleżeństwa tylko prawdziwa walka. Dopuszczalny jest również remis ale to Wy ocenicie ich zmagania.

Na tę długo oczekiwaną noc przygotowaliśmy promocje, które jeszcze bardziej powinny zadowolić naszych Fanów. Wszyscy, którzy do 31 marca 2018 roku, do godziny 24:00 zapiszą się do grupy Klubowiczów Miasta Aniołów i zostaną do tej godziny pozytywnie zweryfikowani przez naszego admina, w dniu imprezy czyli 07.04.2018. w godzinach 21:00 - 23:00 nie płacą za wstęp czyli zaoszczędzają 15 PLN na przyjemniejsze wydatki ;), mamy nadzieję, że w naszym Klubie.

To oczywiście nie wszystko, 07.04. mamy drugi dzień Black Weekend-u, a co to znaczy? Przez cały czas trwania imprezy whisky Johnnie Walker Black Label kosztuje tylko 14 PLN za 40 ml czyli za butelkę 0.7 l - 245 PLN.

Zaczynamy o 21:00. Przy zakupie w barze lub u kelnerki przez całą noc, czyli od 21:00 do 5:00 Czarnego Jasia płacimy za niego tylko tyle co normalnie za whisky Johnnie Walker Red Rye.
To największy z hitów promocyjnych w kwietniu proponowanych naszym Gościom.

PROMOCJA NIE DOTYCZY STREFY VIP.

Tym razem nad stroną muzyczną będą wspólnie czuwali obaj Rezydenci, Funk Dee i MIKE G. i oczywiście będą zachęcali do energetycznej zabawy w klimacie mashup, funk, rnb, dancehallu, hip hopu, trapu, twerku oraz house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych “miastowych” hitów.

Nie polecamy before – ów, spóźnialscy mogą wiele stracić, a chyba nie warto. 21:00.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona!

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31
------------------------------------------------------------------------------------
Nasi wojownicy:
------------------------------------------------------------------------------------
Dj Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich dj’i jest rezydentem tamtejszego Monaco Club, a od niedawna również gdańskiego klubu Miasto Aniołów. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami DJ-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, przede wszystkim house, deep house, mashup, rnb. Dodatkowo Funk Dee został członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu.

Dj Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Chmielna 26, Gdańsk
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa