Impreza Angels Night Out Funktion Mike G - Happy Birthday odbędzie się 14 kwietnia 2018 (Sobota), w klubie Miasto Aniołów Gdańsk. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Angels Night Out  Funktion  Mike G - Happy Birthday

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Angels Night Out Funktion Mike G - Happy Birthday

14 kwietnia 2018, Miasto Aniołów Gdańsk, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł* KWIETNIOWI JUBILACI FREE DO 23:00

Najserdeczniejsze życzenia od całej ekipy Miasta Aniołów z okazji kolejnej edycji Happy Birthday dla wszystkich naszych przemiłych Gości, którzy urodzili się w kwietniu, gdzie pojawiają się pąki kwiatów, słońce zaczyna przygrzewać i Świat wydaje się piękniejszy.

Dla wszystkich jubilatów zagrają Mike G. z klasyką Miasta Aniołów oraz zawsze mile witany w MA – Funktion. Jest on trzykrotnym Mistrzem Świata DJ-ów IDA 2012, 2013 i 2015 w kategorii „show”, który wspólnie z naszym Rezydentem Mike G stworzą wspaniały festiwal różnorodnej muzy, oczywiście z myślą o naszych Jubilatach jak i o tych, którzy w tą wiosenną noc, zechcą odwiedzić Klub nad Motławą.

W sobotę 14.04.2018., startujemy o 21:00. i jak co miesiąc chcemy uhonorować tych z pośród naszych Gości, którzy urodzili się w kwietniu.

Happy Birthday 21:00. – 23:00., kwietniowi jubilaci spod znaku barana i byka po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 13.04.2018. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada – jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich i jeszcze coś ekstra. Wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w czwartym miesiącu roku, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.

Nie polecamy before – ów, spóźnialscy mogą wiele stracić, a chyba nie warto. 21:00!

Rezydent Miasta Aniołów Mike G oraz nasz Gość Funktion zrobią „przelotkę” po wszystkich stylach i gatunkach muzycznych granych w dobrych i renomowanych klubach, gdzie oczywiście dominują róże odmiany muzyki house.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
----------------------------------------------------------
Funktion - Toruński muzyk, DJ, turntablista związany ze sceną muzyczną od 2004 roku. W trakcie swojej kariery występował z największymi gwiazdami światowej i polskiej sceny muzycznej: Masta Ace, ILL BILL, Dj Shadow, Dj Fresh, Bar9, O.S.T.R., Fokus. Brał udział w tworzeniu płyt z polskimi raperami, m.in.: "Kilka Numerów o Czymś", "Małpa mówi" - albumu wydanego przez Małpę, Teoria Równoległych Wszechświatów Medium oraz B.O.K - Ballady, hymny i hity. Jego umiejętności techniczne i muzyczna wyobraźnia zostały docenione na licznych zawodach dla Dj-ów. Jest m.in. trzykrotnym Mistrzem świata DJ-ów IDA 2012,2013 i 2015 w kategorii „show”. W ostatnim czasie mocno przeniósł swoje umiejętności do klubowego grania, przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz i odwiedzając najlepsze miejscówki. Aktualnie silnie związany z warszawskim klubem Sketch NITE oraz Dekada, poznańskim klubem PACHA czy toruńskim klubem Arsenał!
----------------------------------------------------------
Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej.Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Chmielna 26, Gdańsk
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Stand-Up W Mieście Aniołów Nr 7 Zalewski I Borkowski  Open MicStand-Up W Mieście Aniołów Nr 7 Zalewski I Borkowski Open MicŚroda, 25 kwietnia 2018Angels Night Out - Mike G - Birthday BashAngels Night Out - Mike G - Birthday BashSobota, 21 kwietnia 2018Angels Night Out  Funk Dee Vs Mike GAngels Night Out Funk Dee Vs Mike GSobota, 7 kwietnia 2018Black Weekend By Johnnie WalkerBlack Weekend By Johnnie WalkerPiątek, 6 kwietnia 2018Special Easter Edition  Funk DeeSpecial Easter Edition Funk DeeNiedziela, 1 kwietnia 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa