Impreza Angels Night Out Marta Tomecka Pargraph51 Mike G odbędzie się 17 marca 2018 (Sobota), w klubie Miasto Aniołów Gdańsk. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Angels Night Out  Marta Tomecka  Pargraph51  Mike G

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Angels Night Out Marta Tomecka Pargraph51 Mike G

17 marca 2018, Miasto Aniołów Gdańsk, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł

W dniu Świętego Patryka nie zabraknie u nas piwa w kolorze zielonym, chociaż i tak największą atrakcją tego dnia (wieczoru) podczas naszej cyklicznej imprezy Angels Night Out będą artyści, którzy odwiedzą Miasto Aniołów. Startujemy o 21:00.

Po raz pierwszy na klubowej scenie zobaczymy absolwentkę Akademii Muzycznej w Gdańsku – Martę Tomecką, która zagra live act-y na skrzypcach do pary dj-skiej. Będzie to występujący w Mieście nie po raz pierwszy bydgosko - toruński Dj, a prywatnie przyjaciel naszego Rezydenta, Paragraph51. W swoich setach przemyca maksimum energii, zaskoczenia oraz temperatury. Uniwersalny w wielu gatunkach muzycznych. Jego głównym celem jest zaprezentowanie swoim odbiorcom numerów niebanalnych, pochowanych w odmętach wielu gatunków muzycznych. Wychodzi z założenia że nie wszystko co znajdziecie na aktualnych listach jest najlepsze.

Na takiej imprezie nie może też zabraknąć naszego sobotniego Rezydenta Mike G.

Będziemy bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, house, deep oraz oczywiście największych i najbardziej znanych i lubianych „miastowych” hitów.

Muzą dla Was zajmą się Paragraph51 oraz Mike G, a live act-ach towarzyszyć im będzie Marta Tomecka.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy oraz mnóstwa wrażej, które z pewnością zapewnią nasi artyści.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
---------------------------------------------------------
Marta Tomecka - Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Niezależna skrzypaczka współpracująca z wieloma orkiestrami w kraju i za granicą. Obecnie aktywnie koncertująca wraz z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Lubiącą muzyczne wyzwania artystka, posiadająca również takie pasje jak taniec oraz dalekie podróże.
--------------------------------------------------------
Paragraph51 Styl muzyczny bliżej nieokreślony. Multigatunkowe podpalanie parkietu, wszystkie chwyty dozwolone. Artykuł 51 Kodeksu Wykroczeń § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. PARAGRAPH51 prywatnie Radosław Wnuk swoje pierwsze kroki stawiał na imprezach związanych z tańcem oraz kulturą uliczną. W swoich setach przemyca maksimum energii, zaskoczenia oraz temperatury. Uniwersalny w wielu gatunkach muzycznych. Jego głównym celem jest zaprezentowanie swoim odbiorcom numerów niebanalnych, pochowanych w odmętach wielu gatunków muzycznych. Wychodzi z założenia ze nie wszystko co znajdziecie na aktualnych listach jest najlepsze. Podczas jego imprez usłyszycie połączenie czarnych rytmów z elektroniką oraz klasycznego house, deep house, nu disco. Spójnikiem łączącym te dwa gatunki są dla niego wyszukane mashupy, w których można odnaleźć sporo wypływów lat 70-80, funk'u. Swoją pasję muzyki bassowej realizuje poprzez związanie z Agencją LubiszTo!, z która tworzy imprezy oraz gra gatunki dnb dubstep drumstep ghettofunk. Aktualnie poszukuje złotego środka w połączeniach muzyki alternatywnej z tą popularną. Zaszczepieniu w swoich słuchaczach opinii, iż nie koniecznie to co jest w tej chwili modne (czyt. w radiu) jest najlepsze a na imprezę warto wpaść i posłuchać "co nowego" ma dla nich DJ, muzyki się nie bać i szukać cały czas nowych inspiracji.
KLUBOWO:
Stars Club & Lounge, Egoist Bydgoszcz, The One, White Chocolate, Kancelaria, Mockba, Monaco, Klubokawiarnia Cafe Kino, Wiślana Laguna Płock, Solar Władysławowo, Mojito Radom, Monobar Warszawa, Puffa Warszawa, Mollo Club Sopot, Capitol Warszawa, Miasto Aniołów Gdańsk, Towarzyska Cafe, Arsenał Toruń, Arsenał Bydgoszcz, Makahiki Sopot, Czekolada Poznań, HoS Lublin, Sferique Ustka, Kubryk Bydgoszcz, Basement Starogard Gdański, Carmel Świecie, Sono Chojnice.

RAPOWO:
Redbull Tour Bus podczas Polish Hip Hop Festival Płock 2015, 2016
Soundsystemy: Dwa Sławy, VNM, Pawbeats Orchestra.
Polish Street Team HIPHOPKEMP2011

WARM UP DJ:
Major Lazer, Tede, Sobota, Paluch, Sokół i Marysia Starosta, Kaen, DonGuraLesko, WSRH, Pezet & Małolat, Jamal oraz inni przedstawiciele polskiej rap sceny.

DJ'sCOLABO:
Partyrockers ( Mike G & Paragraph51)

MASOWO:
Juwenaliowe Sceny Klubowe UMK, UTP, UKW
Stunt GP Afterparty
FIM GrandPrix Afterparty
XCage8
XCage9
MusicFashion
CamerImage Festival

i wiele wiele innych (nie)zapomnianych imprez.
https://soundcloud.com/paragraph210
http://www.mixcloud.com/paragraph51/
----------------------------------------------------------
Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Chmielna 26, Gdańsk
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa