Impreza Angels Night Out - Mike G - Birthday Bash odbędzie się 21 kwietnia 2018 (Sobota), w klubie Miasto Aniołów Gdańsk. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Angels Night Out - Mike G - Birthday Bash

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Angels Night Out - Mike G - Birthday Bash

21 kwietnia 2018, Miasto Aniołów Gdańsk, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł* LISTA FACEBOOK FREE DO 23:00
**NAUGHTY GIRLS FREE DO 23:00

Zapraszamy serdecznie na kolejną imprezę z wieloma atrakcjami, które tym razem dla Gości Miasta Aniołów przygotował Mike G z okazji swoich urodzin. Na Jego przyjęciu pojawią się Gwiazdy polskiej sceny klubowej. Niektórzy z nich już dość dobrze znani stałym bywalcom MA. Będą to: PARAGRAPH51, Brose, Banan On Sax. Zaserwują bardzo zróżnicowaną muzę, która mamy nadzieję, a w zasadzie jesteśmy prawie pewni przypadnie do gustu Fanom naszego Klubu. Oczywiście dowództwo za konsoletą przejmie nasz Jubilat.

Taka impreza zdarza się tylko raz w roku, dlatego też nie warto jej przegapić, bo następna dopiero w 2019. Nie zapomnijcie w tym dniu złożyć życzeń Michałowi, ale w zasadzie tego chyba nikomu nie trzeba przypominać. Na klubowym parkiecie będziemy jak zwykle bawić się w klimacie nu disco, mashup, funk, rnb, house i deep house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych tak charakterystycznych dla Miasta Aniołów. Muzę miksować dla Was będą; nasz Jubilat Mike G i Jego Goście, a na saksofonie dogrywać im będzie niezastąpiony Banan On Sax.

Imprezę zaczynamy o 21:00. Na tą urodzinową noc przygotowaliśmy specjalnie dla Was dwie super promocji, które cieszyły się ogromną popularnością na naszym fanpage. Wszyscy którzy wpiszą się na listę do 21.04.2018. do godziny 18:00. na facebook-u w pierwszych dwóch godzinach imprezy tj. 21:00. – 23:00. mają darmowy wstęp. Warunkiem wpisania się na listę Gości jest polubienie Miasta Aniołów. Obserwujcie nas i czekajcie kiedy pojawi się lista (należy dołączyć się do wydarzenia). To jeszcze nie wszystko, żeby jeszcze bardziej podnieść temperaturę tej kwietniowej imprezy, zapraszamy wszystkie Panie (które nie zdążyły wpisać się na listę) na naszą stałą promocję pt. “Naughty Girls”. Nasze Fanki jak i te Panie, które po raz pierwszy postanowiły odwiedzić Miasto Aniołów, w tym dniu wchodząc do Klubu ( 21.00. -23.00.) w spódniczkach mini lub szortach nie płacą za wstęp i otrzymują welcome drink gratis.

Może warto nałożyć miniówkę lub szorty żeby zaoszczędzić trochę „kaski”? ;)
UWAGA mini spódniczki muszą być „wyjątkowo” krótkie, a szorty „wyjątkowo” obcisłe. ;)

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31.
------------------------------------------------------
Dj Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk.Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/

DJ Paragraph51 aka P51 - Styl muzyczny bliżej nieokreślony. Multigatunkowe podpalanie parkietu, wszystkie chwyty dozwolone. Artykuł 51 Kodeksu Wykroczeń § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. DJ PARAGRAPH51 prywatnie Radosław Wnuk swoje pierwsze kroki stawiał na imprezach związanych z tańcem oraz kulturą uliczną. W swoich setach przemyca maksimum energii, zaskoczenia oraz temperatury. Uniwersalny w wielu gatunkach muzycznych. Jego głównym celem jest zaprezentowanie swoim odbiorcom numerów niebanalnych, pochowanych w odmętach wielu gatunków muzycznych. Wychodzi z założenia ze nie wszystko co znajdziecie na aktualnych listach jest najlepsze. Podczas jego imprez usłyszycie połączenie czarnych rytmów z elektroniką oraz klasycznego house, deep house, nu disco. Spójnikiem łączącym te dwa gatunki są dla niego wyszukane mashupy, w których można odnaleźć sporo wypływów lat 70-80, funk'u. Swoją pasję muzyki bassowej realizuje poprzez związanie z Agencją LubiszTo!, z która tworzy imprezy oraz gra gatunki dnb dubstep drumstep ghettofunk. Aktualnie poszukuje złotego środka w połączeniach muzyki alternatywnej z tą popularną. Zaszczepieniu w swoich słuchaczach opinii, iż nie koniecznie to co jest w tej chwili modne (czyt. w radiu) jest najlepsze a na imprezę warto wpaść i posłuchać "co nowego" ma dla nich DJ, muzyki się nie bać i szukać cały czas nowych inspiracji.
KLUBOWO:
Stars Club & Lounge, Egoist Bydgoszcz, The One, White Chocolate, Kancelaria, Mockba, Monaco, Klubokawiarnia Cafe Kino, Wiślana Laguna Płock, Solar Władysławowo, Mojito Radom, Monobar Warszawa, Puffa Warszawa, Mollo Club Sopot, Capitol Warszawa, Miasto Aniołów Gdańsk, Towarzyska Cafe, Arsenał Toruń, Arsenał Bydgoszcz, Makahiki Sopot, Czekolada Poznań, HoS Lublin, Sferique Ustka, Kubryk Bydgoszcz, Basement Starogard Gdański, Carmel Świecie, Sono Chojnice.
RAPOWO:
Redbull Tour Bus podczas Polish Hip Hop Festival Płock 2015, 2016
Soundsystemy: Dwa Sławy, VNM, Pawbeats Orchestra.
Polish Street Team HIPHOPKEMP2011
WARM UP DJ:
Major Lazer, Tede, Sobota, Paluch, Sokół i Marysia Starosta, Kaen, DonGuraLesko, WSRH, Pezet & Małolat, Jamal oraz inni przedstawiciele polskiej rap sceny.
DJ'sCOLABO:
Partyrockers ( Mike G & Paragraph51)
MASOWO:
Juwenaliowe Sceny Klubowe UMK, UTP, UKW
Stunt GP Afterparty
FIM GrandPrix Afterparty
XCage8
XCage9
MusicFashion
CamerImage Festival
i wiele wiele innych (nie)zapomnianychimprez. https://soundcloud.com/paragraph210
http://www.mixcloud.com/paragraph51/

DJ Brose - ambitny reprezentant bydgosko - toruńskiej sceny klubowej. Swoją przygodę rozpoczął w połowie 2014 roku i od tego czasu nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich umiejętności. Można go usłyszec w wielu klubach na terenie całej Polski, a także na największym polskim festiwalu Musicfest (Francja). W jego mixach usłyszycie perfekcyjnie wyselekcjonowane numery z gatunków: R'n'B, mashup, funky oraz house. Ceniony za zaangażowanie i pozytywną energię, która tworzy niepowtarzalny klimat imprez.

Banan On Sax
Daniel Polkowski aka Banan On Sax to najbardziej doświadczony saksofonista występujący w Polskich klubach. Niepowtarzalna energia z jaką gra udziela się jego słuchaczom na parkietach całego kraju. Początki jego współpracy z Dj'ami sięgają 1999 r. i legendarnego klubu Piekarnia, gdzie zagrał pierwszą w życiu imprezę z muzyką z gatunku house. Obecnie udziela się w wielu projektach o różnej stylistyce, od muzyki jazzowej, fusion, funk (Trifonidis Orchestra, Tricphonix, Fuse), do live act'ów z muzyką elektroniczną (Icy Hot In Da House, De Professionals, 40 Stopni Project) Live acty zaowocowały wspólnymi występami z wieloma światowej sławy producentami muzyki tanecznej (Yass, Jamie Lewis, Grand Nelson, Soultunes, Wawa, Tom Novy, Miguel Migs, Ron Carroll) Występował na najważniejszych festiwalach muzyki elektronicznej w Polsce (Audioriver, Open'er, Tatarak). W ostatnich latach na żywo współtworzy oprawę muzyczną podczas World B-boy Championship Seoul / Korea www.r16korea.com/ Płyty: 3275kg Orchestra, Trifonidis Orchestra, Tricphonix, Tricphonix Street Band, Trifonidis Downtown Project.
Facebook www.facebook.com/bananonsax
Youtube - Udział jako solista Kolortone www.youtube.com/watch?v=FoMWqXbWs7k Karol VII & MBValence www.youtube.com/watch?v=O1ZhKVgk8YE Wawa www.youtube.com/watch?v=WRV74P_EsK0 Maja Hyży www.youtube.com/watch?v=Nt4_ol2t44A
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Chmielna 26, Gdańsk
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Stand-Up W Mieście Aniołów Nr 7 Zalewski I Borkowski  Open MicStand-Up W Mieście Aniołów Nr 7 Zalewski I Borkowski Open MicŚroda, 25 kwietnia 2018Angels Night Out  Funktion  Mike G - Happy BirthdayAngels Night Out Funktion Mike G - Happy BirthdaySobota, 14 kwietnia 2018Angels Night Out  Funk Dee Vs Mike GAngels Night Out Funk Dee Vs Mike GSobota, 7 kwietnia 2018Black Weekend By Johnnie WalkerBlack Weekend By Johnnie WalkerPiątek, 6 kwietnia 2018Special Easter Edition  Funk DeeSpecial Easter Edition Funk DeeNiedziela, 1 kwietnia 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa