Impreza Angels Night Out - Womens Day Mens Day odbędzie się 10 marca 2018 (Sobota), w klubie Miasto Aniołów Gdańsk. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Angels Night Out - Womens Day  Mens Day

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Angels Night Out - Womens Day Mens Day

10 marca 2018, Miasto Aniołów Gdańsk, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
START: 21:00
WSTĘP: 15 zl

To naprawdę wyjątkowa impreza, jakiej jeszcze Miasto Aniołów nie widziało w swojej już prawie 13 - letniej historii! Skumulowaliśmy dwa Święta w jednym dniu. Zapraszamy wszystkie Panie i wszystkich Panów, oczywiście tylko te (tych), które (którzy) ukończyły (ukończyli) 21 lat.

Będzie największa promocja, jakiej jeszcze nigdy nie było.
Wszyscy, którzy zarezerwują (stawki za rezerwacje jak zwykle), stolik na sali głównej, otrzymują od nas jedną butelkę 0.5 l wódki Smirnoff Black + 1 l soku lub napoje Coca Coli. Obowiązuje zasada, że na jeden stolik (niezależnie od jego wielkości) przypada jedna butelka wymieniona powyżej. Ta sama zasada obowiązuje przy łączeniu stolików. A w strefie VIP, podobnie jak na sali głównej po rezerwacji loży (opłaty standardowe), Goście zajmujący loże 7-8 osobowe jak i 10 osobowe, otrzymują 1 but. 0.7 l wódki Smirnoff Black + 2 l soku lub napoje Coca Coli według zasady 1 loża – 1 butelka 0.7 l wódki Smirnoff Black.

To nie żarty, tu naprawdę należy się pospieszyć z rezerwacjami, bo ilość stolików i lóż ograniczona, a gratisy wydajemy tylko do 23:00.

Z okazji tego Święta nasi artyści, jak i cały zespół Miasta Aniołów składa wszystkim naszym Fankom i Fanom najserdeczniejsze życzenia, życząc przede wszystkim, dobrej zabawy w naszym (Waszym) Klubie. ;)

Do tak wysokiej rangi imprezy nie mogliśmy nie zaprosić artystów z najwyższej półki. Razem z naszym Rezydentem MIKE G muzykę tworzył będzie MIQRO oraz w live act-ach zagra na saksofonie MIECZYK.

Startujemy o 21:00., a kończymy o 5:00.
Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R’n’b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej popularnych imprezowych hitów. Dobra muzyka to domena Rezydenta Miasta Aniołów MIKE-ego G oraz naszych Gości MIQRO i MIECZYKA.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768 58 31.
---------------------------------------------------------------------------------
MIQRO - In the late 90's a vinyl specialist, he progressed and brought house music to a whole new level over the Poland. It push Him to became as one of a most popular House Dj, plaing every year on a biggest events or most famous clubs in Poland.
Today a resident dj, and promotor of the legendary Music Venue – AfterParty of the Sunrise Festival in Poland. The fact got him recognized in other parts of Europe like Germany, Sweden, Great Britain and Ireland. As he progressed on the decks decided to set up his own studio and started to produce music. His tracks and remixes was released in labels like Caballero Recordings. Intelabel Records (with a big support from the house maestro Jerry Ropero), Sony BMG, Diamondhouse Records, 1980 Recordings, Mylo Records, WTF! Music and many more...

Tomek Mieczykowski-Mieczyk,saksofonista muzyk. Na scenie od 2000 roku . Ma za soba setki koncertow Live Act z udziałem saksofonu. Jako jeden z pierwszych saksofonistów w Polsce wykorzystał połączenie zywego instrumentu z muzyką mechaniczną.
Współproducent wielu utworów muzyki klubowej Sunrise Johnny Bravo&Mieczyk,Let The Music,remixów m.in dla Nelly Furtado, Quincy Jones,utwory grane w stacjach radiowych Polski,Planeta Fm Neevald, Hiszpanii,ostatnio również w Japonii,Meksyku i Chorwacji.
Jego utwory można usłyszeć ponadto na wielu zagranicznych składankach muzyki House wraz Johnny Bravo&Mieczyk ,Novo i wielu innych. Współpracuje z Dj ,firmami eventowymi ,agencjami artystycznymi w Polsce i za granica grając live act oraz nagrywając partie saksofonu do produkcji muzycznych. Jako saksofonista współpracował z gwiazdami muzyki estradowej. Ma za sobą wystepy w programach TVP oraz wystepy w otoczeniu m.in Blue Cafe, Perfect, Piasek, Lady Pank, De Mono, festivalu Extreme Music Revolution, Eska Live. Jego występy charakteryzują się niepowtarzalna energią sceniczną i wyjątkową elastycznością w różnych gatunkach muzyki podpartą doskonałym warsztatem a wszystkie utwory wykonywane są bez wcześniejszego przygotowania co daje niepowtarzalność podczas każdego występu live.

Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku.
Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Chmielna 26, Gdańsk
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa