Bez względu na to, jak podobają Wam się te utwory, sam fakt, że doszło do ich nagrania, jest wydarzeniem. 39 UserComments

Armin z Above & Beyond czy ATB z Markusem Schulzem?

Artykuł dodano: 4 kwietnia 2019, godz. 08:04
Odsłony: 2117x
Bez względu na to, jak podobają Wam się te utwory, sam fakt, że doszło do ich nagrania, jest wydarzeniem.

Przynajmniej dla tysięcy fanów muzyki klubowej w naszym kraju, zwłaszcza tym preferującym wszelkie odmiany muzyki trance. Z całej tej czwórki najbardziej nam się ze sobą kojarzą Armin van Buuren i Markus Schulz, przez lata współpracowali przecież w ramach platformy Armada Records (do roku 2013, kiedy to Schulz postanowił zakończyć współpracę i kontynuować Coldharbour Recordings jako label niezależny). Jeszcze w roku 2013 zdążyli wspólnie nagrać hymn A State of Trance 600 'The Expedition'. 

Światy Armina i Above & Beyond wydawały się jednak od siebie oddzielone - z Holandii na świat płynął od zawsze ASOT, z Anglii Trance Around The World, a następnie Group Therapy. Wspólny utwór jest więcej pewnym zaskoczeniem, sprawdźcie poniżej jak wypadł 'Show Me Love' podczas Transmission Sydney 2019. 
Światy ATB i Markusa Schulza również jak dotąd wydawały się niezależne i rozłączne, nawet w swoich setach panowie raczej po swoje kawałki nie sięgali. Tymczasem rok 2019 przynosi nam wspólną kompozycję, która powstała w studiu ATB i która przy okazji inauguruje nowy label Andre - Ruhrtone Records. Jak Wam się podoba 'HeartBeat'? Która z tych collaborations bardziej przypadła Wam do gustu?


Above & Beyond and Armin van Buuren - Show Me Love (Live at Transmission Sydney 2019)

ATB & Markus Schulz – Heartbeat (Festival Mix)

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (39)
Popularne newsy
0koment.Ważne info na temat EUFORIA FESTIVAL 2020!  Ważne info na temat EUFORIA FESTIVAL 2020! 18 maja, godz. 20:060koment.Czwarta odsłona kompilacji od Cosmic GateCzwarta odsłona kompilacji od Cosmic Gate12 maja, godz. 11:570koment.Ultra Europe 2020 Ultra Europe 2020 'przeniesione na lipiec 2021' 22 maja, godz. 15:01