Bez względu na to, jak podobają Wam się te utwory, sam fakt, że doszło do ich nagrania, jest wydarzeniem. 39 UserComments

Armin z Above & Beyond czy ATB z Markusem Schulzem?

Artykuł dodano: 4 kwietnia, godz. 08:04
Odsłony: 1785x
Bez względu na to, jak podobają Wam się te utwory, sam fakt, że doszło do ich nagrania, jest wydarzeniem.

Przynajmniej dla tysięcy fanów muzyki klubowej w naszym kraju, zwłaszcza tym preferującym wszelkie odmiany muzyki trance. Z całej tej czwórki najbardziej nam się ze sobą kojarzą Armin van Buuren i Markus Schulz, przez lata współpracowali przecież w ramach platformy Armada Records (do roku 2013, kiedy to Schulz postanowił zakończyć współpracę i kontynuować Coldharbour Recordings jako label niezależny). Jeszcze w roku 2013 zdążyli wspólnie nagrać hymn A State of Trance 600 'The Expedition'. 

Światy Armina i Above & Beyond wydawały się jednak od siebie oddzielone - z Holandii na świat płynął od zawsze ASOT, z Anglii Trance Around The World, a następnie Group Therapy. Wspólny utwór jest więcej pewnym zaskoczeniem, sprawdźcie poniżej jak wypadł 'Show Me Love' podczas Transmission Sydney 2019. 
Światy ATB i Markusa Schulza również jak dotąd wydawały się niezależne i rozłączne, nawet w swoich setach panowie raczej po swoje kawałki nie sięgali. Tymczasem rok 2019 przynosi nam wspólną kompozycję, która powstała w studiu ATB i która przy okazji inauguruje nowy label Andre - Ruhrtone Records. Jak Wam się podoba 'HeartBeat'? Która z tych collaborations bardziej przypadła Wam do gustu?


Above & Beyond and Armin van Buuren - Show Me Love (Live at Transmission Sydney 2019)

ATB & Markus Schulz – Heartbeat (Festival Mix)

Komentarze
 • Paweł Kopański4 kwietnia, godz. 19:13
  Obydwie spoko ale Heartbeat bardziej:)
 • Urszula Karpowicz5 kwietnia, godz. 04:58
  ATB and Markus ?
 • Małgorzata Tesarowic5 kwietnia, godz. 15:31
  Dla mnie zawsze ATB??
 • Jolanta Szcz5 kwietnia, godz. 16:02
  ATB??????
 • Przemek Miakisz5 kwietnia, godz. 17:02
  ATB i Markus ˘
 • dudzi5 kwietnia, godz. 21:44
  ATB & MARCUS SCHULZ
 • Down19859 kwietnia, godz. 07:21
  Bardziej mi przypadła kolaboracja avb z a&b
 • Luc Deep9 kwietnia, godz. 22:36
  Nie dałem rady tego czegoś słuchać....
 • Ro6e15 kwietnia, godz. 03:05
  ... byłem kiedyś wieeeeelkim fanem Armina (2001- 2012) - to był człowiek od transu przez duże "T" ale dla kasy zaczął grać jakiś szit i nie da się więcej tego słuchać; po 2010 zacząłem częściej słuchać A&B i od Group Therapy robią wielkie postępy - znaleźli swoją niszę, kolaborują z wielkimi osobowościami muzycznymi i mają swój nieziemski klimat, który podkreślają ich wokaliści (zwłaszcza Zoë Johnston) - a przede wszystkim są wykształconymi MUZYKAMI (Armin nie..) i to słychać w prawie każdym utworze!

  To co tutaj usłyszałem, to jest jakaś parodia; brzmi jak zrobione w korytarzu przed występem TYLKO na potrzeby tego eventu - w większości utworu przebija się pomysł tercetu, a Armin dodał tylko EDM-owskie "swoje" elektropierdy i sztuczny wokal "szoł mi low" który może ironicznie pokazuje, że dzisiaj - wydawać by się mogło - tylko taka miłość istnieje, ale na szczęscie jest Above & Beyond (i na szczęście nie będą grali tego utworu na swoich imprezach!)

  P.S. zdecydowanie ciekawsze pomysły miał zawsze Marcus (nie dziwię się, że odszedł z Armady!) i dalej to lepiej brzmi w duecie nawet z ATB - więc nr. 2

  widzę, że niektórzy podzielają już moją opinie ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (39)