Zanim spotkamy się 14 sierpnia w Zielonej Górze na pierwszej polskiej edycji Electronic Family, zapraszamy do obejrzenia oficjalnego aftermovie z innej imprezy organizowanej przez agencję TME Events. 2 UserComments

ASOT 850 Gliwice: oglądamy oficjalny aftermovie!

Artykuł dodano: 3 lipca, godz. 14:14
Odsłony: 2770x
Zanim spotkamy się 14 sierpnia w Zielonej Górze na pierwszej polskiej edycji Electronic Family, zapraszamy do obejrzenia oficjalnego aftermovie z innej imprezy organizowanej przez agencję TME Events. 

Na ASOT 850 czekaliśmy bardzo mocno z wielu powodów - po pierwsze był to pierwszy event pod hasłem A State of Trance w naszym kraju po długich ośmiu latach, po drugie Armin van Buuren nie pojawia się u nas tak często, jak to bywało w przeszłości, wreszcie po trzecie bardzo byliśmy ciekawi tego, jak zaprezentuje się debiutująca w takich okolicznościach hala Arena Gliwice. Dziś już wiemy, że wszystko się udało i dzięki temu możemy z radością powrócić do tamtych wydarzeń.


Oto kilka słów od organizatorów:

'Prezentujemy oficjalny aftermovie ASOT 850 Poland, który odbył się we wspaniałym mieście Gliwice!  Jeszcze raz dziękujemy Wam za obecność i niesamowitą energię, którą przekazaliście w Arena Gliwice  i zapraszamy na nasze kolejne wielkie, muzyczne wydarzenia, czyli ➡️ Electronic Family Poland oraz ➡️ Sensation Poland 2018!'. 

LINK DO AFTERMOVIE:

https://www.facebook.com/TwoMoonsPL/videos/978174479006161/

BILETY NA ELECTRONIC FAMILY:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/259865/electronic-family.htm?ref=ftbimp

BILETY NA SENSATION:

www.sensation.wlotki.pl

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)