Od kilku lat Armin van Buuren chwali się, że audycja A State Of Trance ma co tydzień wiele milionów słuchaczy, jak to wygląda w Polsce? Czy Wy wciąż podsłuchujecie w każdy czwartek kolejne epizody... 55 UserComments

ASOT z Berlina, pierwsze szczegóły #650 i konkurs na hymn

Artykuł dodano: 5 września 2013, godz. 16:16
Odsłony: 6692x
Od kilku lat Armin van Buuren chwali się, że audycja A State Of Trance ma co tydzień wiele milionów słuchaczy, jak to wygląda w Polsce? Czy Wy wciąż podsłuchujecie w każdy czwartek kolejne epizody czy już nie? Jak to wygląda wśród Waszych znajomych? A jeżeli słuchacie, to jak często i co o dzisiejszym ASOCIE myślicie? 


Bez względu na to, jak wyglądają Wasze odpowiedzi na te pytania, powinien Was zainteresować fakt, że dzisiejsze wydanie audycji będzie wydanie specjalnym - transmitowane bowiem będzie na żywo z Berlina. Mają gościnnie pojawić się dodatkowi DJ-e, po raz pierwszy w świat mają popłynąć informacje dotyczące imprez organizowanych z okazji ASOT #650. 


Zapraszamy do słuchania dziś wieczorem, a w międzyczasie trancowi producenci mogą w wolnej chwili uploadować na Soundcloud jeden ze swoich ostatnich numerów, opatrzyć go grafiką ASOT 650 REMIX CONTEST i czekać na pokonanie konkurencji w konkursie na hymn  #650. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziecie w tym miejscu:
Simon O'Shine & Sergey Nevone - Apprehension (Aly & Fila Mix) - ASOT 628 - Tune Of The Week


http://www.astateoftrance.com/anthem650


Komentarze
 • surlejka5 września 2013, godz. 15:42
  i niech NIE będzie w PL, to sie zdenerwuje !
 • greit5 września 2013, godz. 15:46
  nie wiem, kto miałby to w polsce zrobić :)
 • 11dante5 września 2013, godz. 16:29
  np ludzie od electik music festival?
 • bartas11225 września 2013, godz. 16:53
  Armin zapowiadał że wróci do Polski w 2013 roku i od tamtej pory cisza więc albo ASOT albo AO dla mnie mogą być obydwie opcje ;pp
 • Mario5 września 2013, godz. 17:15
  Fajnie jakby Asot 650 był w Berlinie wtedy zapewne wielu osób by się wybrało. W Polsce na tego typu wydarzenia nie ma juz co liczyć.
 • szczepanek915 września 2013, godz. 17:19
  W 2013 to już nie ma szans .

  W 2014 chyba prędzej AO niż ASOT (chociaż wolałbym Asota)

  Mdt - chyba jednak byłoby najpewniejsze , ludzie od Electica hmm . poczekajmy na NY i Electic drugą edycje
 • Jack Daniel's 5 września 2013, godz. 17:39
  Lipa straszna u Nas w tej Polsce . Panowie z Alda Events by musieli chyba sami w Polsce zorganizować event :D . A Asota od czasu do czasu się słucha ale nie tak jak kiedyś co tydzień . Jeszcze ro temu słuchałem ze sentymentu i raczej z przyzwyczajenie teraz z uwagi na mniej czasu ograniczam się do przejrzenia tracklisty i wtedy decyduje czy sobie posłuchać, jeśli jest dużo tzw. świeżynek to słucham z ciekawości ;)
 • artinho5 września 2013, godz. 17:45
  Gdyby nie zaporowa cena za licencje to śmiało można by było w Polsce to organizować. Najbardziej lubię komentarze ludzi, którzy pojęcia nie mają i się strasznie mądrzą. Co z tego, że na forum się zadeklaruje pare set osób, max kilka tysięcy jak taki event musi zostać wyprzedany na maxa aby impreza w miarę opłacała się organizatorom wykupować licencję. Po za tym nie wiem czy agencja od Electica w ogóle mogłaby się starać o organizacje takiego eventu...
 • Jack Daniel's 5 września 2013, godz. 17:56
  Powinni zrobić jakiś event charytatywny coś w stylu "ASOT dzieciom" , wszyscy dj powinni zagrać za free , a sprzedaż wejściówek za symboliczne 30-50 zł a reszta na organizację niech się dołożą sponsorzy. No i mamy frekwencję gwarantowaną i kasę na szczytny cel i jeszcze event zorganizowany :D. Durne mecze organizują to dlaczego nie np: Asocika . Jeszcze ludziska z zagranic przylecieliby i trochę euro też by wpadło ;)
 • machal5 września 2013, godz. 18:04
  nie słucham :/ zawsze w poniedziałek ściągam epizod i po 30 sekund słucham każdego utworu i wybieram co ciekawsze ( a nuż się przyda XD ) od dwóch lat nie przysiadłem i całe dwie godziny przesiedziałem słuchając a kiedyś :D ? Panie ile randek się zawaliło bo kolidowało z asot :)
 • artinho5 września 2013, godz. 18:17
  Jack, były smoki w tej bajce :)? To może jeszcze lepiej. Zróbmy Tomorrowland dzieciom. Ściągnijmy 400 djów, którzy zagrają za free i krzyknijmy po 100 zł za wjazd. Po co mają w Belgii zarabiać, jak mogą w Polsce biednym dzieciom dać pieniądze :)
 • Jack Daniel's 5 września 2013, godz. 18:29
  No kurdę , no właśnie że nie było smoków ! Dla organizatorów i samych dj byłby to znakomity PR , wszyscy by wreszcie się przekonać jacy to oni są kochani , i wrażliwi na cierpienie innych a muzyka byłaby kwintesencją :))))).
 • artinho5 września 2013, godz. 18:43
  No coś Ty, daj spokój, o jakim PR my tu rozmawiamy :)? O zasięgu kilkuset osób? kilku tysięcy max? Po prostu muszą zmniejszyć żądaną kwotę, a realizacja takiej imprezy trudna nie będzie, będą zadowoleni i organizatorzy, i Holendrzy, i klubowicze, bo nie będzie mega drogo.
 • daniel_zerga5 września 2013, godz. 18:50
  MSM to kicha a Elektric za małe na organizowanie takiego eventu ale jeśli by miał się pojawić jakiś event i bym miał wybierać między AO a ASOT wybieram drugą opcje zależy też jaki line-up :) sam Armin już trochę mi się przejadł na ASOT 450 nie pokazał nic szczególnego wtedy znacznie lepszy set miał np Andy Moor
 • Hamer5 września 2013, godz. 18:52
  Dokladnie tez jestem za tym aby ASOT byl w Berlinie..blizej mial bym niz do Wrocka :) a sam event stal by na wyzszy poziomie niz w PL..
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (55)