Impreza Atb - Next World Tour odbędzie się 25 sierpnia 2018 (Sobota), w klubie Energy 2000 Przytkowice. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Atb - Next World Tour

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Atb - Next World Tour

25 sierpnia 2018, Energy 2000 Przytkowice, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Już w sobotę 25 sierpnia zapraszamy Was na największe muzyczne wydarzenie wakacji 2018. Za energiczną konsoletą pojawi się prawdziwa legenda, sławny niemiecki DJ i producent – jedyny i niepowtarzalny ATB!!! André Tanneberger ukrywający się pod pseudonimem ATB, to gwiazda muzycznych festiwali i rezydent najlepszych klubów na świecie, a jego muzyczne produkcje takie jak: „9 PM”, „You Are Not Alone”, „Hold You”, „Let You Go”, „What About Us”, stały się już kultowymi hitami i kanonami muzyki, goszcząc na stałe w radiowych playlistach i na klubowych parkietach. Występy ATB charakteryzuje ogromna energia i charyzma, dlatego uświetniają one największe muzyczne wydarzenia i festiwale. Sławny DJ pojawi się w przytkowickim Energy 2000, w ramach światowego turnee po najlepszych i najpopularniejszych klubach naszego globu! Oprócz występu gwiazdy, czeka na Was moc atrakcji i niespodzianek oraz: Multilaser – Show, pokaz pirotechniki scenicznej, wyrzutnie ognia i co2, prawdziwa inwazja energicznych gadżetów: koszulek, opasek, smyczek oraz nowych Energy Mixów!
Bilet: 25 PLN | Wiek: +18 lat | Start 21:00

Zagrają dla Was także nasi rezydenci:
Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
Sala VIP: Teef
Sala Top – R’n’B: Dj Skrzypa

Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów. Bilety będą dostępne w dniu imprezy, w kasach klubu od godziny 21:00.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!!!
Rezerwacje loży przyjmujemy na 7 dni przed imprezą!

Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz już teraz!

IMPREZA SPECJALNA – PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEAKTYWNE!

Więcej informacji znajdziesz w naszym FAQ.
Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
Serdecznie zapraszamy!
Imprezę Poleca Radio RMF MAXXX !!!  
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

PRZYTKOWICE 532A, Przytkowice
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Halloween Night W EnergylandiaHalloween Night W EnergylandiaSobota, 27 października 2018Wild Night  Energy Exclusive EventsWild Night Energy Exclusive EventsSobota, 28 kwietnia 2018Kali  Live On Stage hip-Hop NightKali Live On Stage hip-Hop NightPiątek, 27 kwietnia 2018Retro Party Pres Rio Feat U-JeanRetro Party Pres Rio Feat U-JeanSobota, 21 kwietnia 2018Putin - Live On StagePutin - Live On StagePiątek, 20 kwietnia 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa