Impreza Atb World Tour - 6 Urodziny odbędzie się 18 listopada 2017 (Sobota), w klubie Energy 2000 Katowice. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Atb World Tour - 6 Urodziny

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Atb World Tour - 6 Urodziny

18 listopada 2017, Energy 2000 Katowice, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
ATB Live On Stage - 6 URODZINY ENERGY 2000 Katowice!
Kochani, w sobotę 18 listopada, zapraszamy Was na najbardziej spektakularną imprezę tego roku. Z okazji naszych kolejnych, 6 już urodzin, za energiczną konsoletą pojawi się prawdziwa legenda muzyki EDM, sławny niemiecki DJ i producent - jedyny i niepowtarzalny ATB!!! André Tanneberger ukrywający się pod pseudonimem ATB, to gwiazda muzycznych festiwali i rezydent najlepszych klubów na świecie, a jego muzyczne produkcje takie jak: "9 PM", "Ecstasy", "You Are Not Alone", "Hold You", "Let You Go", "What About Us", stały się już kultowymi przebojami i kanonami muzyki, goszcząc na stałe w radiowych playlistach i na klubowych parkietach. Występy ATB charakteryzuje ogromna energia i charyzma dlatego uświetniają największe muzyczne wydarzenia i festiwale. André Tanneberger swojego dj seta w katowickim Energy 2000 zagra, w ramach światowego turnee po najlepszych i najpopularniejszych klubach naszego globu.

Tej nocy ekipa RMvision realizuje nasz nowy, klubowy teledysk!
Oprócz występu jednego z najpopularniejszych dj-i świata, czekają na Was także setki innych atrakcji i niespodzianek! Prawdziwa inwazja urodzinowych prezentów, specjalnej edycji koszulek Energy 2000, w wersji męskiej i damskiej, Energy Mixy, specjalne silikonowe opaski na rękę, smyczki i inne urodzinowe gadżety. Pokroimy dla Was ogromny urodzinowy tort, a w całym klubie czekać będą przygotowane na tą okazję promocje. Pojawią się także goście specjalni - najlepsze klubowe tancerki, ledowe roboty i tancerki, performerzy i artyści z parku rozrywki Energylandia, a całość uświetnią spektakularne pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show i konfetti. Parkiet rozgrzeje nie tylko ATB, ale także wyrzutnie ognia - Fire Jet i Flamaniac, …a jeśli zrobi się Wam za gorąco, schłodzimy Was naszymi armatkami CO2.
Imprezę poleca Patron Medialny - Radio RMF MAXXX!!!


Wiek: +18 lat || Start: 21:00 ||
Zagrają dla Was nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, Toudi
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R'n'B Stage: Triks

Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów. Bilety będą dostępne w dniu imprezy, w kasach klubu od godziny 21:00.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!!!

Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!
IMPREZA SPECJALNA - PROMOCJE /KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - NIEAKTYWNE!
PROMOCJA URODZINOWA - NIEAKTYWNA!
Więcej informacji w naszym FAQ.


REZERWACJA
Rezerwację loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE ?? pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16
W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
Serdecznie zapraszamy!Atb World Tour - 6 UrodzinyAtb World Tour - 6 Urodziny
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)