W sieci pojawiło się wiele pytań na temat tego, co oznacza sformułowanie widniejące na naszych materiałach promocyjnych - "impreza jakiej jeszcze w Polsce nie było". W odpowiedzi na nurtujące Was pyta 60 UserComments

Atrakcje wizualne na Electik Music Festival

Artykuł dodano: 26 grudnia 2012, godz. 10:55
Odsłony: 13261x
W sieci pojawiło się wiele pytań na temat tego, co oznacza sformułowanie widniejące na naszych materiałach promocyjnych - "impreza jakiej jeszcze w Polsce nie było".
W odpowiedzi na nurtujące Was pytania, zdecydowaliśmy się na wyciągnięcie naszych atutowych kart z rękawa i przybliżenie Wam informacji na ten temat.

Jak już powszechnie wiadomo szykujemy dla Was wiele atrakcji w postaci nietuzinkowych rozwiązań technologicznych. Poniżej przedstawiamy Wam nieco dokładniejsze informacje na temat niektórych z rozwiązań, jakie zastosujemy do stworzenia naszego spektakularnego i unikalnego show, dozującego szereg intensywnych doznań.

Fontanny i gejzery wodne

Jednym z żywiołów, który od zawsze inspirował człowieka jest woda. 
To właśnie ona od początków naszego wszechświata decydowała o życiu bądź śmierci na Ziemi. Fakt ten sprawił, że ludzie od zawsze byli nią dogłębnie zafascynowani. Współczesny człowiek ujarzmił ją do tego stopnia, że nauczył się ją wykorzystać do celów wizualno - estetycznych. Dlatego też nie mogło jej zabraknąć w spisie naszych zastosowań technologicznych - podświetlane LED'owo fontanny i gejzery wodne idealnie dopasowane do muzyki, przeniosły już niejednego widza w inny stan rzeczywistości.
Podczas Electik Music Festival będziecie mieli okazję poznać fenomen tego elementu naszej scenografii, a ciche i kojące bulgotanie wody sprawi, że z pewnością odpłyniecie gdzieś daleko w krainę fantazji.


Ekran wodny HD

Drugim z dozujących szereg emocji aspektów wizualnych jakie przedstawimy Wam na naszym evencie, będzie wyświetlanie grafiki za pomocą lasera (16 mln kolorów) na ekranie wodnym o szerokości ponad 8 metrów!
Ten efektowny sposób przedstawiania wizualizacji sprawia wrażenie wyświetlania zawieszonych w powietrzu hologramów. Żaden z filmów i zdjęć nie potrafi oddać nawet cząstki piorunującego efektu towarzyszącego projekcji przy wykorzystaniu tej techniki.

Mapping 3D

Nie ma sensu rozpisywać się na temat tego czym jest mapping 3D - zdecydowanie lepiej obejrzeć zamieszczone tutaj przykładowe video poglądowe i wyobrazić sobie efekt jaki można uzyskać podczas projekcji na żywo, w zsynchronizowanym połączeniu z muzyką i innymi formami efektów świetlnych.


Cała konstrukcja naszej sceny jest jednym wielkim ekranem do wyświetlania tegoż mappingu (około 30m długości). Tutaj nie ma sensu się rozpisywać na temat rozmachu i jakości przygotowywanych dla nas kolorowych animacji w full HD - to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy i przeżyć na własnej skórze!

Laserowe show przestrzenne

Laserowy spektakl przestrzenny to bardzo efektowna część pokazu audiowizualnego. Pozwala widzowi znaleźć się w samym centrum akcji dostarczając mu tym samym niezapomnianych wrażeń. Każdy, kto znajdzie się w samym sercu tego pokazu może odnieść wrażenie intymnego obcowania z kolorowym światłem.


Pirotechnika sceniczna i buchające ognie

Ogień jest kolejnym bardzo ważnym żywiołem w dziejach ludzkości. 
To właśnie jego opanowanie dało człowiekowi przewagę nad zwierzętami. Ten wyjątkowo gorący, gwałtowny i niszczycielski żywioł z pewnością podgrzeje atmosferę panującą na parkiecie festiwalu.


Gra świateł 

Tak jak na każdym innym festiwalu tak i na naszym pojawi się standardowa gra świateł, której efekt uzyskamy przy pomocy strumieni światła rzuconych z głów, stroboskopów i innych elementów wyposażenia scenicznego.

Mnogość posiadanych atrakcji scenicznych sprawia, że czujemy się zobowiązani stworzyć unikalny spektakl audiowizualny, który na długie lata zapadnie w Waszej pamięci.
Jeszcze w tym tygodniu podamy Wam dwie sensacyjne informacje - jedna z nich będzie czymś, na co z niecierpliwością czeka wielu z Was!
Zachęcamy Was gorąco do kupna biletów z drugiej, limitowanej puli w atrakcyjnej cenie 87 PLN. Bilety są dostępne pod adresem:
www.wlotki.pl

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z informacjami na temat naszego eventu serdecznie zapraszamy na nasz fanpage, na którym organizowane są liczne konkursy: http://www.facebook.com/Electikmusicfestival 

Zespół Electik Records
Komentarze
 • Dj_miszel5 grudnia 2012, godz. 11:30
  Szykuje się mega balet :D dawać główną gwiazde :D
 • pimpek075 grudnia 2012, godz. 11:34
  To mi się podoba!!!
 • InAffairWithMusic5 grudnia 2012, godz. 12:06
  zawsze lubiłem laserki :D robią kozacki efekt :)
 • poszuracz5 grudnia 2012, godz. 12:28
  ha ha ha wcześniej te atrakcje na ilny w arenie... z tego co wiem więc nie po raz pierwszy
 • SRQQQQQQ5 grudnia 2012, godz. 12:32
  pisac można wszystko, przekonamy się w praktyce jak to będzie wyglądało;)
 • aga-p5 grudnia 2012, godz. 12:36
  hm... obiecywali coś nowego... Toć to wszystko już było...
 • poszuracz5 grudnia 2012, godz. 12:49
  było i będzie na sylwka a arenie
 • IGIII5 grudnia 2012, godz. 12:51
  Ale to już było ..... :( a te nowości gdzie?????
 • Electik Festival5 grudnia 2012, godz. 13:12
  Nowością jest połączenie wszystkich tych rozwiązań naraz w unikalny zsynchronizowany spektakl audiowizualny. ;)
 • matireks5 grudnia 2012, godz. 13:28
  Temu wyżej polać ;) Jacka Danielsa
 • poszuracz5 grudnia 2012, godz. 14:00
  dziękuje za pozdrowienia... i zobaczymy jak to będzie 24lutego rano u was... czy dalej tak pewnie i wesoło... a co do info o atrakcjach to zobaczymy bo ja wiem od pracowników visual sensation ze pracują na ilny i robią to samo
 • Luc Deep5 grudnia 2012, godz. 14:50
  co będzie to będzie, dla mnie najważniejsza jest muzyka, a pod tym względem (chodzi o muzykę trance) poszuracz Twoje TX Twojej MSM dostaje ostre lanie od Electik.
  Trance Xplosion, a trance właściwie brak. Dużo lepiej wypada ILNY na które się wybieram. :)
 • poszuracz5 grudnia 2012, godz. 14:52
  co za bzdura... nie ma trancee. dobre.. a jak będzie zobaczymy kolego juz w lutym.. co do msm jacy są tacy są ale zjadają electik na śniadanie.. i nie moje msm tylko obiektywne zdanie
 • Luc Deep5 grudnia 2012, godz. 15:48
  poszuracz ja też Ciebie pozdrawiam!!!:):) a i pozdrów ekipę z MSM:) i podziękuj za fajny LU na ILNY:)
 • Guton5 grudnia 2012, godz. 15:54
  @ poszuracz - Ciebie to chyba tata nie oszczędzał jak byłeś mały...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (60)
Popularne newsy
0koment.Polscy DJ-e zakażeni koronawirusem. Będzie powrót do obostrzeń?Polscy DJ-e zakażeni koronawirusem. Będzie powrót do obostrzeń?29 lipca, godz. 14:32