'Gdzie są moje buty?' - to jedno z pytań, które można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia. Impreza musiała być, jak pisze ktoś inny, 'mega udana', bo brakuje też m.in. portfeli i iPhonów... 5 UserComments

AUDIOLAKE Festival 2017: Wasze wrażenia?

Artykuł dodano: 7 sierpnia 2017, godz. 10:56
Odsłony: 3547x
'Gdzie są moje buty?' - to jedno z pytań, które można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia. Impreza musiała być, jak pisze ktoś inny, 'mega udana', bo brakuje też m.in. portfeli i iPhonów...

Mieliście okazję uczestniczyć w 8. edycji AUDIOLAKE Festival? Jeżel tak, napiszcie nam, który z DJ-ów stworzył najlepszy klimat i wprowadził Was w największą euforię? Czytaliśmy już świetne recenzje z występy Umka - fani techno wniebowzięci, a reszta? Przy którym secie bawiliście się najlepiej i jak ogólnie oceniacie AUDIOLAKE 8?


Foto: Marcin Kaźmieruk.
Komentarze
 • Marlena Maślak7 sierpnia 2017, godz. 10:09
  Umek duze zaskoczenie ?? Pozamiatal pieknym, cudownym techno! ?? Driver gatunkiem qlimax zrobil rozpierduche!?? ?? Hazel na ktorego czekalam i niestety ale sie zawiodlam. Mialo byc, "jeb, jeb" bylo cos w wersji "yyyy". Stac go na duzo wiecej :) Scena retro pozegnala mnie Arminem ???????? Klimat: Jeziorko, plaza, muzyka i wariaty. Wracam z pewnoscia za rok ??????
 • Olka Iwanicka7 sierpnia 2017, godz. 11:20
  Organizacja poprawiona, buty pogubione, Driver na końcu... strzał w dziesiątkę, wreszcie hardy na Audio! ?? No i powrót do dwóch scen. ?? Jedyne czego zabrakło to kubłów na śmieci. ??
 • Ewa Klimala7 sierpnia 2017, godz. 10:39
  Tegoroczny Audiolake dużo lepszy niż w zeszłym roku; czasami trudno było sie zdecydować pod która scenę isc sie bawić; naprawdę dobra impreza ??
 • Damian Paczek7 sierpnia 2017, godz. 11:21
  Umek i Rene Amesh mega sety ale driver od 5 do 6 pozamiatal najbardziej;)
 • Łukasz WS7 sierpnia 2017, godz. 10:35
  Umek mega! Na niego liczylem ogolnie impreza udana;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)