Znamy takich asów, którzy właśnie wrócili z Tomorrowland albo Sunrise, w ten weekend będą w Płocku na Audioriver, a w następnym tygodniu razem z ekipą Travel Fest wybierają się do Rumunii na 4-dniowy 3 UserComments

Audioriver Festival 2019 już w ten weekend! Time-table

Artykuł dodano: 24 lipca, godz. 11:09
Odsłony: 993x
Znamy takich asów, którzy właśnie wrócili z Tomorrowland albo Sunrise, w ten weekend będą w Płocku na Audioriver, a w następnym tygodniu razem z ekipą Travel Fest wybierają się do Rumunii na 4-dniowy festiwal UNTOLD! 

Audioriver 2018 - official aftermovie



Jak prezentować się będzie najbliższy weekend nad Wisłą w Płocku? Przed nami podobno ostatnia edycja Audioriver w takiej właśnie formule, tym bardziej warto zaliczyć - zwłaszcza, jeśli ktoś jeszcze nigdy na tym wyjątkowym festiwalu się nie bawił!

Sprawdźcie godzinowy rozkład jazdy, na których występach będziecie na 100%? 





AUDIORIVER FESTIVAL 2019 – TIME-TABLE!


Piątek, 26.07


MAIN STAGE

19:30 – 20:45 ATARI WU
21:00 – 22:00 BOKKA
22:15 – 23:30 Polo & Pan live
23:45 – 01:00 David August
01:15 – 02:45 Monolink live
03:00 – 04:15 Danger

VJs: Visual Family Collective

CIRCUS TENT

19:00 – 21:00 Vacos
21:00 – 22:30 ANII
22:30 – 00:15 Artbat
00:15 – 02:15 Recondite b2b Marcus Worgull
02:15 – 04:00 Enrico Sangiuliano
04:00 – 05:45 Sam Paganini
05:45 – 07:00 Blooma

VJs: .wju

HYBRID TENT

19:30 – 22:30 NeverAfter ft. MC Lowqui
22:30 – 23:30 Seba ft. MC Conrad
23:30 – 00:30 SPY ft. MC Lowqui
00:30 – 01:30 Dimension
01:30 – 02:30 Andy C ft. Tonn Piper
02:30 – 03:30 Dirtyphonics
03:30 – 04:30 Mefjus ft. Maksim MC
04:30 – 05:30 State Of Mind
05:30 – 06:30 Sick

VJs: VISUALISM (FkS x EYE)

BURN STAGE

20:00 – 21:45 Joana
21.45 – 23.30 박혜진Park Hye Jin
23:30 – 01:15 Jayda G
01:15 – 03:00 Catz ‚n Dogz
03:00 – 04:45 The Black Madonna
04:45 – 06:30 Mall Grab

KOSMOS

20:00 – 21:30 Aksamit
21:30 – 23:00 Fadi Mohem
23:00 – 00:30 Courtesy
00:30 – 01:30 Colin Benders
01:30 – 03:00 SHDW & Obscure Shape
03:00 – 04:00 FJAAK live
04:00 – 05:30 Kobosil
05:30 – 07:00 VTSS

VJs: Martinovna + luminarion

TRUE MUSIC STAGE

21:00 – 23:00 LuLu Malina
23:00 – 01:00 GiGi
01:00 – 03:00 DUSS
03:00 – 05:00 Roger

CHILLOUT

21:00 – 00:00 O.CJANT
00:00 – 03:00 Maryo
03:00 – 05:00 Abyss

NOWA STREFA

21:00 – 23:00 Yorüba
23:00 – 01:00 Sonar Soul
01:00 – 03:00 Brainwash



Sobota, 27.07



MAIN STAGE

19:30 – 20:45 Eltron
21:00 – 22:00 Afterhuman Afterparty by Manoid & Hashimotowiksa
22:15 – 23:30 Jon Hopkins live
23:45 – 00:45 Wilkinson live
01:15 – 02:30 The Blaze
02:45 – 04:00 Modeselektor live

VJs: Visual Family Collective

CIRCUS TENT

19:30 – 21:30 Kacpa & Raev
21:30 – 23:00 Marvin & Guy
23:00 – 00:00 Ae:ther live
00:00 – 01:45 Oliver Huntemann
01:45 – 03:30 Kölsch
03:30 – 05:15 Charlotte de Witte
05:15 – 07:00 Anna

VJs: .wju

HYBRID TENT

20:00 – 22:30 Lux Familiar
22:30 – 23:30 Brookes Brothers
23:30 – 00:30 InsideInfo
00:30 – 01:30 Friction
01:30 – 02:30 Technique International Sound: Drumsound & Bassline Smith b2b Tantrum Desire ft. Youngman
02:30 – 03:30 Black Sun Empire
03:30 – 05:30 Eatbrain League: Teddy Killerz b2b Jade b2b Fourward ft MC Coppa
05:30 – 06:30 PZG

VJs: VISUALISM (FkS x EYE)

BURN STAGE

20:00 – 22:00 Kapoor
22:00 – 23:30 Stavroz live
23:30 – 01:15 YokoO
01:15 – 03:00 Lee Burridge
03:00 – 04:45 Bedouin
04:45 – 06:30 Oliver Koletzki

KOSMOS

20:00 – 22:00 Terstin & RTMTS
22:00 – 23:30 Private Press
23:30 – 01:00 Abstract Division
01:00 – 02:00 Shlømo live
02:00 – 03:30 Peter Van Hoesen
03:30 – 04:30 British Murder Boys (Surgeon & Regis)
04:30 – 06:00 Blawan
06:00 – 07:00 Sept & VCF LIVE A/V

VJs: Martinovna + luminarion

TRUE MUSIC STAGE

21:00 – 23:00 Ricardo & Tenes
23:00 – 00:30 Novika & Mr. Lex
00:30 – 02.00 Amray
02:00 – 03:30 Beskres by Kamp!
03:30 – 05:00 Last Robots

CHILLOUT

21:00 – 00:00 Boorgroove
00:00 – 03:00 Deaf Can Dance
03:00 – 05:00 CJ Art.

NOWA STREFA

21:00 – 23:00 BØGUTA Ø2
23:00 – 01:00 DNTRT
01:00 – 03:00 Deyna

AUDIORIVER SOBÓTKA

Scena na rynku

Piątek, 26.07 


18:30 – 19:30 — Nowosad
19:30 – 20:30 — Vidno

Sobota, 27.07 

12:00 – 13:30 Juniore & Conradq
13:30 – 15:00 K.O.D
15:30 – 17:00 Raidho & T.Etno live
18:30 – 20:00 Seb & Rodrigezz

AUDIORIVER SUN/DAY


Niedziela, 28.07 


Stage One

11:00 – 14:00 Foxall
14:00 – 16:30 Leon & Glasse
16:30 – 18:00 DAVI
18:00 – 19:30 Brina Knauss
19:30 – 21.30 Damian Lazarus

Stage Two

11:30 – 13:30 In-Deed
13:30 – 15:30 K.O
15:30 – 17.30 Seba – Logical Progression Set
17:30 – 18:30 Degs live
18:30 – 20:00 Kissy Sell Out
20:00 – 21:30 Jaguar Skills


Z kim się widzimy na miejscu?

P.S. Wzorem niedawnego festiwalu Tauron Nowa Muzyka organizatorzy Audioriver również zapewniają wszystkim uczestnikom darmową wodę! 
Komentarze
  • Łukasz Nowak24 lipca, godz. 10:06
    A będzie edytka-)ona wróciła z sunrsie
  • Dawid Ewertowski24 lipca, godz. 16:47
    Znam takie dziewczyny co po audio jadą do Czech na Let it roll do Czech
  • UcieX25 lipca, godz. 11:06
    Oby nas na tym camp toi nie wywiało, bo zapowiadają burzliwą pogodę :P Co roku było gorące słońce i mam nadzieję, że jak zwykle się prognozy nie sprawdzą. Dla nas przez cały weekend, oprócz małych wyjątków głównie sceny Hybrid i Circus :) W tym roku Hybrid line up znakomity. Aby trochę ochłonąć, często dodatkowe, mniejsze sceny potrafią fajnie wypełnić czas.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)
Popularne zdjęcia z imprez
73zdjęćZdjęcia z imprezy Piątek 090819Piątek 090819Cuba Libre100zdjęćZdjęcia z imprezy 10082019 Sobotnia Domówka10082019 Sobotnia DomówkaDomówka100zdjęćZdjęcia z imprezy 2019-08-10 - Bella Ciao2019-08-10 - Bella CiaoPomarańcza90zdjęćZdjęcia z imprezy Sobota 0908  Belvedere Night With Phoebe DAboSobota 0908 Belvedere Night With Phoebe DAboCherry Music Club53zdjęćZdjęcia z imprezy Girls First  0908Girls First 0908Cherry Music Club42zdjęćZdjęcia z imprezy Gdzie Się Podziały Tamte Prywatki 10082019Gdzie Się Podziały Tamte Prywatki 10082019The Legends