Miłośnicy Audio już zdążyli się przyzwyczaić do tego, że oficjalne podsumowanie płockich wydarzeń pojawia się wiele miesięcy po zakończeniu festiwalu. 4 UserComments

Audioriver Festival prezentuje afterfilm z ostatniej edycji!

Artykuł dodano: 31 stycznia 2018, godz. 13:23
Odsłony: 2467x
Miłośnicy Audio już zdążyli się przyzwyczaić do tego, że oficjalne podsumowanie płockich wydarzeń pojawia się wiele miesięcy po zakończeniu festiwalu. 

Bardziej już jesteśmy myślami przy kolejnej edycji, aniżeli wspominamy poprzednią. Ale może to dobrze, że właśnie teraz, ni stąd ni zowąd, uczestniczący w imprezie mogą przenieść się w czasie do środka ostatnich wakacji i przypomnieć sobie, jak świetnie bawili się podczas Audioriver 2017. A ci, którzy z jakichś powodów byli wtedy gdzie indziej, mają kilka minut na żałowanie swojej decyzji i poważne zastanowieniem się nad edycją tegoroczną. 

Audioriver Official Aftermovie 2017Przypomnijmy, że Audioriver 2018 odbędzie się w terminie 27-29 lipca, a pierwsze ogłoszone nazwiska znajdziecie poniżej:Komentarze
 • toudi2631 stycznia 2018, godz. 22:57
  Oj tak;)))))Bilety już w grudniu zakupione;)))
 • Ariel Frozen Kusal31 stycznia 2018, godz. 22:30
  Baaaarrdzo kiepski film... Gdybym nie był nigdy na Audio w ogóle by mnie ten film nie zachęcił do odwiedzenia Płocka podczas Audiorzeki. Nie pokazali świateł, scen, widoków, tego jak to potężnie i fajnie wyglada każdego roku, zabaw na rynku, afterowego pola namiotowego czy... całego, świetnego klimatu. Jestem fanem AR, ale ten film to moim zdaniem klapa, na którym festiwal wyglada kiepsko i ubogo.
 • Patryk Borowski1 lutego 2018, godz. 14:06
  Rav Gruszczyński ??
 • Szpecoo5 lutego 2018, godz. 11:11
  Witam. A dla mnie filmik nienajgorszy. do kitu, że nie mam jak odwiedzić. Pozdro.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)