Panie i Panowie, #EuforiaFamily i nie tylko! Euforia Festivals po hucznym zakończeniu 15. edycji Euforia Festival w Boszkowie ma zaszczyt zaprosić na kolejną, piątą już edycję BACK & FORTH! 1 UserComments

BACK & FORTH 5.0 23 listopada! Bilety już są!

Artykuł dodano: 16 lipca 2019, godz. 17:52
Odsłony: 2180x
Panie i Panowie, #EuforiaFamily i nie tylko! Euforia Festivals po hucznym zakończeniu 15. edycji Euforia Festival w Boszkowie ma zaszczyt zaprosić na kolejną, piątą już edycję BACK & FORTH!

Serdecznie polecamy i bardzo mocno zapraszamy do Arena Toruń 23 listopada, jak co roku organizatorzy obiecują wybuchową mieszankę muzyczną, od najlepszych klasyków po najciekawsze nowości. 

Jest taki dzień w roku, kiedy zaginamy czasoprzestrzeń.

Rycerzy z przeszłości ubieramy w technologiczne szaty z przyszłości. Kiedy wsiądziecie z nami to tej machiny stanie przed Wami pierwszy z wojowników, aby zabrać Was w tą magiczną podróż w czasie. Back & Forth - będziemy kroczyć z przeszłości przez teraźniejszość ku przyszłości. Żyjąc dzisiaj znamy przeszłość ale zmierzamy do przyszłości.

Co ona przyniesie ? Czas pokaże ale rąbek tajemnicy zostanie odkryty już 23 listopada kiedy to zbierzmy się wszyscy razem aby wyruszyć po kolejną wspólną przygodę.

"Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu"

.

Zamów bilety już dziś!

Jak co roku do sprzedaży trafią, w kilku pulach, bilety w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku, które możecie nabyć na http://euforia.wlotki.pl!

Dopłata do wersji kolekcjonerskiej biletu to tylko 15 zł + 8 zł (koszty wysyłki).

Wczoraj wieczorem poznaliśmy pierwszego artystę, to Mark Sixma! 'Znany jest nie tylko ze świetnych klubowych produkcji podbijających światowe listy przebojów, ale także z produkcji ścieżek dźwiękowych do reklam, gier czy filmów. Gościł na największych festiwalach świata takich jak  Creamfields,Tomorrowland, Ultra Music Festival czy A State of Trance, w listopadzie zatrzęsie toruńską Areną❗️

Pierwsza pula biletów startuje dziś o godzinie 20 na http://euforia.wlotki.pl
Dostępne będą 3 rodzaje biletów:
✔️bilet standard w cenie 99 zł
✔️bilet kolekcjonerski w cenie 115 zł
✔️bilet VIP w cenie 400 zł

Bilet VIP zawiera:
✔️osobne wejście na teren imprezy
✔️dostęp do wydzielonej strefy z widokiem na festiwal
✔️nielimitowane whisky, piwo, wódka, softy
✔️nielimitowany catering zimny i ciepły
✔️darmową szatnię.

Przed startem sprzedaży biletów poznacie kolejne nazwisko!

Zapraszamy na http://wlotki.pl
Komentarze
  • Żabuś17 lipca 2019, godz. 09:22
    "Rycerzy z przeszłości ubieramy w technologiczne szaty z przyszłości. Kiedy wsiądziecie z nami to tej machiny stanie przed Wami pierwszy z wojowników, aby zabrać Was w tą magiczną podróż w czasie. Back & Forth - będziemy kroczyć z przeszłości przez teraźniejszość ku przyszłości. Żyjąc dzisiaj znamy przeszłość ale zmierzamy do przyszłości."

    Serio?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)
Popularne newsy
1koment.Ważne info na temat EUFORIA FESTIVAL 2020!  Ważne info na temat EUFORIA FESTIVAL 2020! 18 maja, godz. 20:060koment.Ultra Europe 2020 Ultra Europe 2020 'przeniesione na lipiec 2021' 22 maja, godz. 15:01