Impreza Bal Maskowy Vol2 odbędzie się 1 marca 2014 (Sobota), w klubie HAH Heaven & Hell Poznań. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Bal Maskowy Vol2

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Bal Maskowy Vol2

1 marca 2014, HAH Heaven & Hell Poznań, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Na ostatki przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Po pierwsze - muzyka. Stała ekipa rezydentów których bardzo dobrze już znacie razem z naszym gościem z Sopotu - rezydent klubu Unique - . >>>>LONE<<<<< Dodatkowo czeka na Was specjalna impreza przebierana! Wykażcie się po raz kolejny Waszą fantastyczną wyobraźnią i stwórzcie niezapomnianą maskę i kreację na ten wieczór! Oczywiście w konkursie na najlepszą kreację - koniecznie z maską!!! - do wygrania 250 zł! Wiemy, że macie nieograniczony potencjał jeżeli chodzi o kreacje więc po raz kolejny pokażcie na co Was stać! Tak jak rok temu zobaczcie też jak odmieni się na ten wieczór HAH SQUAD tylko dla Was! Oczywiście jest sobota więc zapraszamy również na 3 parkiety z odmienną muzyką. karaoke oraz 4 bary! Dla każdego coś miłego! Heaven Stage DOGG (dance, pop, hits, disco) Purgatory Stage: KEAL (techno, house, breaks) Hell Stage: LONE (house) Karaoke Room: Zaprasza do śpiewania zamaskowana wodzirejka - Krysia WSTĘP Bez hasła: 15 zł Aby skorzystać z promocji "Wejście za FREE" postępuj według instrukcji ze strony http://heavenandhell.com.pl/?page_id=247 Każdy uczestnik imprezy wchodząc do klubu jednoznacznie wyraża zgodę na przyjęcie i przestrzeganie zasad obowiązujących w klubie. Szczegóły na stronie www (http://heavenandhell.com.pl/?page_id=222)
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Małe Garbary 6, Poznań
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Lustereczko Powiedz Przecie Kto Ma Najlepszą Trzydziestkę Na ŚwiecieLustereczko Powiedz Przecie Kto Ma Najlepszą Trzydziestkę Na ŚwiecieSobota, 7 lutego 2015Podkoziołek X Ostatki X ŚledzikPodkoziołek X Ostatki X ŚledzikWtorek, 4 marca 2014LetS Kicz PartyLetS Kicz PartyPiątek, 28 lutego 2014Szalony AwtoreczekSzalony AwtoreczekWtorek, 25 lutego 2014Bydgoski Import AimarBydgoski Import AimarSobota, 22 lutego 2014