Impreza Bass Odyssey Jamaica Damalistik Francja Sensithief Jurek Dress Rasta Gilo odbędzie się 16 lutego 2014 (Niedziela), w klubie Dom Kultury Lublin. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Bass Odyssey Jamaica  Damalistik Francja  Sensithief  Jurek Dress  Rasta  Gilo

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Bass Odyssey Jamaica Damalistik Francja Sensithief Jurek Dress Rasta Gilo

16 lutego 2014, Dom Kultury Lublin, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Po raz pierwszy w Polsce i w Lublinie, legendarne BASS ODYSSEY (JAMAJKA) oraz DAMALISTIK (FRANCJA) lokalne wsparcie: SENSITHIEF SOUND JUREK DRES RASTA SEPOMATIK GILO

Wjazd: 10 PLN przedsprzedaż / 15 PLN w dniu imprezy

FROM WaaaaaaaAAAY OUT IN THE COUNTRY” – Bounty Killer
“This is THE GREAT BASS ODYSSEY OUTTA ALEXANDRIA” – Buju Banton

Jeszcze kilka lat temu taką informację można było sklasyfikować gdzieś pomiędzy baśniami Andersena a porwaniem Presleya przez UFO. Teraz staje się to prawdą - poraz pierwszy do Polski i do Lublina przyjeżdża największy, najbardziej utytułowany i najbardziej naładowany sound na Jamajce - BASS ODYSSEY!

Bass Odyssey to legendarny sound system pochodzący z St. Ann na Jamajce. Są obecni na światowej scenie i w świadomości fanów jamajskiego grania już od 25 lat, na przestrzeni których zdąrzyli zagrać w każdym zakątku Globu. Bass Odyssey to sound, który jest w posiadaniu miliarda ton i gigabajtów ekskluzywnych dub plate'ów od takich legend jak Dennis Brown, Garnett Silk, Buju Banton, Cocoa Tea i wielu, wielu innych. Dzięki takiej amunicji zdobywali puchary i tytuły mistrzowskie w niezliczonej ilości pojedynków między soundami (sound clash). Niektóre z tych clashy: War Territory 4 (Włochy 2012), Sound Fi Dead (Nowy York 2011), Guinness Sounds of Greatness (Jamajka 2010).
Określany jako "World Champion Sound" Bass Odyssey jest obecnie na trasie po Europie i ich legenda 16 lutego dotknie lubelski klub "Dom Kultury". Taka impreza to spełnienie marzeń niejednego fana jamajskiego grania a dla osób, które nie miały okazji wcześniej być na tego typu imprezie szansa, aby móc poznać czym jest światowej klasy impreza sound systemowa.

Nie warto tego przegapić. Oprócz Bass Odyssey, na imprezie zagrają również:

DAMALISTIK (Francja)
oraz lubelskie wsparcie:
SENSITHIEF SOUND
JUREK DRES
RASTA SEPOMATIK
GILO ( Mystic Dubs )
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Krakowskie Przedmieście 19, Lublin
Aktualna pozycja klubu: 2/1671 Zagłosuj na klub