Wiemy, że są wśród Was osoby, które lubią krążyć w wakacje po Polsce w poszukiwaniu festiwalowych przygód. Czy macie już plany na 8 sierpnia? 0 UserComments

Beach Party Węgorzewo już DZIŚ!

Artykuł dodano: 10 sierpnia 2018, godz. 13:13
Odsłony: 2793x

Wiemy, że są wśród Was osoby, które lubią krążyć w wakacje po Polsce w poszukiwaniu festiwalowych przygód. Czy macie już plany na 10 sierpnia?

Jeśli nie, a w dodatku lubicie nowoczesne klimaty EDM, popularne na wielkich scenach ogromnych światowych festiwali oraz w wielu dużych polskich klubach,warto wziąć pod uwagę opcję pod tytułem BEACH PARTY WĘGORZEWO!

Jak piszą organizatorzy ‘to kumulacja tego, z czym kojarzy nam się wakacyjny luz. Plaża, woda, muzyka, fale, taniec. Gorące słońce, ciepły wieczór i sierpniowe ugwieżdżone niebo. Żar z nieba, żar z głośników. Ostudzi nas dopiero blady świt nad Mamrami…Niepowtarzalne piękno natury będzie idealnym tłem dla imprezy plenerowej w stylu Electronic Dance Music. Zaczniemy od lekkich przyjemnych housowych tonów, by wraz z nadchodzącą mazurską nocą przejść na mocniejsze brzmienia. Najwyższy poziom muzycznych aranżacji zapewnią najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny EDM.


BEACH PARTY WĘGORZEWO 2018


Line Up:


- DJ Hazel

- I.GOT.U

- DJ Inox

- DJ Quiz

- Matt5ki

- Bounce Inc.

- Nina Suerte

- MeisaL

- Chellminsky

- Wutes

- DJ MetYou

- MarCyk


BILETY KOSZTUJĄ TYLKO 30 ZŁ!

LINK:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/251861/beach-party-2018.htm?ref=ftbimp


Beach Party Węgorzewo 2018


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)