Ważne informacje dla wszystkich, którzy w poprzednich latach w jakikolwiek sposób wspierali inicjatywę pod tytułem "Beach Party Węgorzewo". 0 UserComments

Beach Party Węgorzewo w 2020 roku zaprasza jako MAMRY MUSIC FESTIVAL!

Artykuł dodano: 17 grudnia 2019, godz. 19:52
Odsłony: 1548x
Ważne informacje dla wszystkich, którzy w poprzednich latach w jakikolwiek sposób wspierali inicjatywę pod tytułem "Beach Party Węgorzewo". 

Od przyszłego roku ta znana od wielu lat marka odchodzi do historii - od teraz w Węgorzewie odbywać się będzie impreza o innej nazwie, czyli MAMRY MUSIC FESTIVAL! 

Jak było w Węgorzewie w zeszłym roku? 

Sprawdźcie poniżej:

Beach Party Węgorzewo 2019 After Movie

Przekażcie zatem wszystkim znajomym, który mogą być zainteresowani "największym festiwalem EDM na Mazurach" - warto zapamiętać dwie ósemki i dwie dwudziestki, czyli datę kolejnej edycji Beach Party i przy okazji pierwszej edycji MAMRY MUSIC FESTIVAL: 08.08.2020. 

Jak dotąd poznaliśmy trójkę polskich wykonawców, którzy będą ozdobą tego festiwalu. Wszyscy są już dobrze znani w naszym kraju, mają też na koncie sukcesy zagranicą, ich nagrania regularnie lądują w setach zagranicznych artystów z całego świata, oto oni.

MAMRY MUSIC FESTIVAL WĘGORZEWO 2020 LINE-UP JAK DOTĄD:


- GROMEE 

- MELO.KIDS

- DIRTY RUSH & GREGOR ES 


Uwaga! Tylko do Sylwestra bilet na festiwal kosztuje tylko... 30 złotych!

WIĘCEJ INFO ZNAJDZIECIE TUTAJ:

https://mamrymusic.pl
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)
Popularne newsy
1koment.Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków 20 października, godz. 20:00