Impreza Beatsteaks 9032018 Wrocław Firlej odbędzie się 9 marca 2018 (Piątek), w klubie Firlej Wrocław. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Beatsteaks 9032018 Wrocław Firlej

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Beatsteaks 9032018 Wrocław Firlej

9 marca 2018, Firlej Wrocław, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-03-09 (piątek)
Miasto: Wrocław
Miejsce: Firlej
Adres: ul. Grabiszyńska 56
Start sprzedaży biletów: 15.12.2017, godz. 10:00
Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www..pl, www..pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci , Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na wyjątkowe koncerty Beatsteaks w Polsce! Zespół wystąpi w marcu w czterech kameralnych klubach we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie!
Początki formacji Beatsteaks sięgają 1995 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało demo zespołu. Pierwsze wydawnictwo długogrające, zatytułowane „48/49”, zostało świetnie przyjęte przez publiczność. Wraz z sukcesem przyszły występy przed takimi gwiazdami jak Faith No More czy Bloodhound Gang. Następne lata przyniosły kolejne albumy i coraz większy sukces sprzedażowy, a sama grupa została uznana za najlepszy niemiecki zespół 2004 roku w wielu prestiżowych rankingach, w tym także na MTV Europe Music Awards. Rok ten stanowił przełom w działalności zespołu – formacja święciła tryumfy w postaci wyprzedanych koncertów oraz licznych nagród branży. Występy na prestiżowych festiwalach muzycznych pozwoliły jej przedrzeć się do świadomości międzynarodowej publiczności. Obecnie Beatsteaks są jednym z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich zespołów – występują w roli headlinerów na festiwalach i wyprzedają koncerty klubowe.
Koncerty we wrocławskim Firleju (9.03), krakowskiej Alchemii (10.03), poznańskim klubie U Bazyla (16.03) i warszawskiej Hydrozagadce (17.03) mają przypomnieć pierwsze koncerty grupy z małą publiką. Pule biletów ograniczone są pojemnością klubów, nie radzimy więc czekać z zakupem! Sprzedaż biletów rusza 15 grudnia (piątek) o 10:00. Zapraszamy!
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)