W maju światło dzienne ujrzał "Intense", piąty album najpopularniejszego DJ'a na świecie Armina Van Buurena. Po "This Is What It Feels Like" nadszedł czas na "Beautiful Life" z wokalem Cindy Almy. 4 UserComments

Beautiful Life - drugi singiel z albumu „Intense”

Artykuł dodano: 29 lipca 2013, godz. 19:19
Odsłony: 3557x
W maju światło dzienne ujrzał "Intense", piąty autorski album najpopularniejszego DJ'a na świecie Armina Van Buurena. Po przebojowym "This Is What It Feels Like" nadszedł czas na kolejny singiel, jest nim "Beautiful Life" z wokalem Cindy Almy.


Utwór „This Is What It Feels Like” to już prawdziwy hit na całym świecie. Pierwszy oficjalny singiel promujący album „Intense” jest już platynowy w Holandii i Kanadzie, a w stacjach radiowych nie schodzi z czołowych pozycji list przebojów, od Australii, Argentyny i Izraela, po Belgię i Wielką Brytanię. Teledysk osiągnął już ponad 14 milionów wyświetleń na YouTube. Również w Polsce utwór z Trevorem Guthrie cieszy się wielką popularnością, od kilku tygodni jest na liście 15 najchętniej granych piosenek w naszym kraju.

Po kilku miesiącach od premiery „This Is What It Feels Like” przyszedł czas na drugi singiel promujący najnowsze dzieło Armina. Tym utworem jest „Beautiful Life” z udziałem francuskiej wokalistki Cindy Almy. Produkcja, wybrana przez fanów jedną z ulubionych z albumu „Intense”, swoją polską premierę radiową będzie miała w połowie sierpnia, wraz z nakręconym w Nowym Jorku teledyskiem. Ta pełna energii i pozytywnych wibracji piosenka ma nie tylko ogromne szanse na powtórzenie sukcesów swojego poprzednika, ale również na miano klubowego przeboju tego roku! Singiel „Beautiful Life” pojawi się w sprzedaży we wrześniu, wraz z zestawem doskonałych remiksów.

Utwory „This Is What It Feels Like” i „Beautiful Life” pochodzą z piątego autorskiego albumu Armina Van Buurena zatytułowanego „Intense”.Album „Intense” to następca złotego w Polsce krążka „Mirage”. Zawiera 15 niezwykle spójnych i dopracowanych kompozycji, które intrygują, fascynują i poruszają słuchaczy. Tak jak doskonałe intro „Intense”, w którym Arminowi partneruje słynna izraelska skrzypaczka Miri Ben-Ari, beat-ballada „Sound Of The Drums” z Laurą Jansen, mroczny i niezwykle klimatyczny instrumental „Last Stop Before Heaven”, czy przenikliwy „Love Never Came” z udziałem Richarda Bedforda. Armin Van Buuren przedstawia swoją kolejną muzyczna wizję. Materiał, który zasługuje na pełną uwagę, od pierwszego uderzenia do ostatniej sekundy.

Album "Intense" w sprzedaży!

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Armin van Buuren feat. Cindy Alma - Beautiful Life

Komentarze
 • machal29 lipca 2013, godz. 20:16
  a tak liczyłem że to będzie Love Never Came z całego albumu poza dwoma średniakami jedyny utwór o którym mogę powiedzieć ''dobry i do posłuchania''
 • FraQu29 lipca 2013, godz. 20:19
  O matko na singiel wybrali moim zdaniem najgorszy utwór z albumu, no ale cóż. Myślałem, że Love Never Came lub Sound Of The Drums doczeka się singla.
 • UcieX29 lipca 2013, godz. 20:39
  Myślałem, że najpierw wydaje się single, a na końcu album. Dziwna polityka :P Co do kawałka to mi się nawet podoba. Zwłaszcza to melo z pociętego vocalu.
 • tomek-tka30 lipca 2013, godz. 01:00
  1. Waiting For The Night, 2. This Is What It Feels Like a ten jak podają to chyba już singiel nr 3 z albumu
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)