Dwie rewelacyjne drużyny Euforia Festivals i Essential Vibes połączyły siły, by stworzyć w stolicy piękną imprezę! 2 UserComments

Before EUFORIA z Erikiem Sennem i Indecent Noise'em w środę w Warszawie (KONKURS)

Artykuł dodano: 17 czerwca, godz. 21:50
Odsłony: 486x
Dwie rewelacyjne drużyny Euforia Festivals i Essential Vibes połączyły siły, by stworzyć w stolicy piękną imprezę!

Już w środę cudowny przedsmak EUFORIA Festival, czyli rewelacyjnie zapowiadający się before z nazwiskami, które gwarantują wielogodzinny maraton z doskonałą muzą! 


Eric Senn, Indecent Noise plus reprezentanci EUFORII: onTune i Blue Silence plus reprezentanci Essential Vibes: Matthew Pear i Paul Cogito - ta szóstka z całą pewnością da czadu i spowoduje, że tę noc w warszawskim klubie zapamiętacie na długo - polecamy i zapraszamy!

KONKURS: Macie ochotę na wlotkę? 
Napiszcie w komentarzu, jaki kawałek z tego roku powinien zostać zagrany na tej imprezie? Jednocześnie napiszcie mejla na adres marcinzyski@gmail.com z tytułem BEFORE EUFORIA + nick + imię i nazwisko. 
Komentarze
  • .::LSD::.18 czerwca, godz. 12:27
    Dimitri Vegas & Like Mike x Vini Vici x Liquid Soul - UNTZ UNTZ ;P
  • wiezor0019 czerwca, godz. 18:09
    Simon Patterson & Sam Jones - Rotavator (Sam Jones Remix)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)
Popularne newsy
6koment.Fedde Le Grand nie zagra na otwarciu klubu, kamienica została podpalona Fedde Le Grand nie zagra na otwarciu klubu, kamienica została podpalona 17 września, godz. 17:420koment.Defected po raz pierwszy w PolsceDefected po raz pierwszy w Polsce9 września, godz. 14:138koment.Airwave na 8. urodzinach Essential Vibes już w tę sobotę (KONKURS!)Airwave na 8. urodzinach Essential Vibes już w tę sobotę (KONKURS!)19 września, godz. 09:090koment.Taneczne przeboje na jesień 2019!Taneczne przeboje na jesień 2019!11 września, godz. 10:512koment.Drugi, przebojowy album Lost Frequencies!Drugi, przebojowy album Lost Frequencies!16 września, godz. 11:380koment.Najlepsze utwory house od Ericka MorilloNajlepsze utwory house od Ericka Morillo18 września, godz. 12:55