Panie i Panowie, szykuje się doskonała rozgrzewka przed wydarzeniem, na które wszyscy bardzo czekamy! Tranceformations 2018 już 10 lutego w Hali Stulecia we Wrocławiu, a jutro w stolicy spotykamy się 0 UserComments

Before Tranceformations już jutro w Warszawie!

Artykuł dodano: 12 stycznia 2018, godz. 12:44
Odsłony: 791x
Panie i Panowie, szykuje się doskonała rozgrzewka przed wydarzeniem, na które wszyscy bardzo czekamy! Tranceformations 2018 już 10 lutego w Hali Stulecia we Wrocławiu, a jutro w stolicy spotykamy się w klubie Metronom! 


Warto wspomnieć, że za organizację wydarzenia odpowiada ekipa Essential Vibes, dzięki czemu nie musicie się martwić o przyziemne, imprezowe sprawy - na tych panach zawsze przecież można polegać! 'Na scenie głównej zagra dla was śmietanka polskiej muzyki trance. Pierwszym headlinerem jest specjalista od mocniejszych brzmień i szybkiego tempa – Indecent Noise. Oprócz niego zagra równie znany na arenie międzynarodowej specjalista od pięknych melodii – Arctic Moon. Trio polskich talentów dopełni ekspert do spraw upliftingu – Matt Bukovski. To nie koniec atrakcji. Na głównej scenie wystąpi również artysta odpowiedzialny za imprezy marki Euforia – onTune. Co więcej, na main stage usłyszycie również reprezentantów EV – Paula Cogito oraz Matthew Pear’a. Debiutantem tej nocy będzie Rafael Es.


Oczywiście nie zabraknie również drugiej sceny na której usłyszycie brzmienia w klimatach techno, house czy progressive. Headlinerem sceny alternatywnej będzie dobrze wam znany Sebastian Weikum. Z racji tego iż będzie to oficjalne before party, w trakcie imprezy będzie możliwość zdobycia gadżetów oraz biletów na Tranceformations'. 

Poniżej szczegółowy line-up:

Main Stage:
Indecent Noise
Arctic Moon
Matt Bukovski
onTune
Matthew Pear
Paul Cogito
Rafael Es

Alternative Stage:
Sebastian Weikum
PLC
Robert Head aka R-Tronix
Adamov

ZAPRASZAMY!

Essential Vibes pres. Tranceformations 2018 Before Party
13.01.2018
Klub Metronom
ul. Chłodna 35/37 Warszawa
Start: 21:00

BILETY NA TRANCEFORMATIONS 2018:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/242031/tranceformations-2018.htm?ref=ftbimp

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)