Bilety na Hippie New Year 2018

Hippie New Year 2018

Kiedy: Niedziela, 31 grudnia 2017 Start imprezy: 21:00 Gdzie: Pacha Poznań
Dostępne bilety
Opis imprezy
"Peace and love"

Tematyczny sylwester w Pacha Poznań, to już tradycja. Tym razem wehikuł czasu ustawiamy na II połowę lat 60. i początek lat 70. XX wieku. Zamieniamy się w "dzieci kwiaty", które swoimi poglądami głosili sprzeciw konsumpcyjnemu stylowi życia ówczesnych ludzi. Jedną z głównych idei była szeroko rozumiana wolność i pacyfizm. 

Piękne czasy ! 

"Don't worry, be HIPPIE"

Wspaniały kolorowy ubiór inspirowany indyjskimi i indiańskimi wzorami. Ich stroje to luźne i kolorowe ubrania, uzupełnione o własnoręczne ozdoby w postaci koralików, plecionek, apaszek, kwiatów, szalonych okularów czy pacyfek ! Co więcej mężczyźni nosili długie włosy i często zapuszczali gęste brody. 

"Flower Power"

Impreza Hippie New Year to nawiązanie do jednej z najbardziej godnych uwagi imprez na Ibizie pod szyldem "Flower Power" ze swoimi radosnymi hipisowskimi brzmieniami możecie doświadczyć magii tamtejszych lat !

"Peace is a tune" 

Muzyka stanowiła jedną z najważniejszych podstaw ruchu hippisowskiego, muzyka z lat 60s i 70s w nowych klubowych wydaniach, zawita w Pacha Poznań. 

Taka impreza hipisowska wymaga odpowiedniej oprawy muzycznej, która pozwoli nam przenieść się w lata świetności ruchu Flower Power. Steve Void pochodzący z Holandii podjął wyzwanie Flower Power. Jako mocny support rezydent Daso.

Global Room : Simo
Sweet Pacha : Andrew 

Przygotujcie się na zapierającą w dech w piersiach oprawę wizualną, znany wszystkim Transporter T1 na parkiecie oraz najlepszą muzykę !


Dołożymy wszelkich starań, aby ta noc pozostała na długo w Waszej pamieci ! 

#flowerpower

Szczęśliwego i pełnego wrażeń nowego roku 2018!


Ceny biletów:

I pula : 69zł

II pula : 89zł

III pula : 99zł dostępna w kasie klubu podczas wydarzenia