Bilety na Pure Festival

Bilety na Pure Festival

Pure Festival

Kiedy: Sobota, 9 grudnia 2017 Start imprezy: 20:00 Gdzie: Expo XXI Warszawa
Opis imprezy

Oficjalnie potwierdzamy datę PURE Festival w Polsce! To dla nas wszystkich bardzo emocjonujący moment! Otwarcie wydarzenia dla kilku tysięcy osób, dla najgorętszej publiczności w Europie to także ogromne wyróżnienie. Spotykamy się na co dzień w klubach, spotykamy się na festiwalach. Wszędzie pokazujecie jak ważnym elementem Waszego życia jest muzyka i jak bardzo ją kochacie. W końcu to do nas dotarło! Pragniemy współtworzyć te niesamowite emocje, chwile pełne fantastycznej zabawy oraz niczym nieskrępowanej wolności.


Jesteście wyjątkową publicznością dlatego ważnym było znalezienie równie wyjątkowego miejsca na tą imprezę. Jesteśmy przekonani, że #EXPOXXIstanie się niedługo naszym drugim „domem”. Te kilka tysięcy metrów kwadratowych hal na Prądzyńskiego w Warszawie robi naprawdę piorunujące wrażenie!PURE Festival to połączenie światów, gdzie wszyscy artyści oraz fani muzyki są równi. Tej nocy będziecie liczyć się tylko Wy i muzyka. 


Dobrej zabawy!

PURE Festival Crew


LINE UP:

- FAITHLESS (DJ Set)

- FORMAT: B

- TIEFSCHWARZ

-

-

-PURE FESTIVAL

EXPO XXI 09.12.2017

Ul. Prądzyńskiego 12/14 | Warszawa

Start: 20:00

End: 08:00


PROMOTOR:

MILION


WIĘCEJ INFO:

www.purefestival.pl


REGULAMIN:

www.purefestival.pl/info


FIND US ON:

FB @purefest

TWITTER @purefest

INSTA @pure_festBILETY STANDARDOWE (wlotki.pl i ftb.pl)

105 pln – early tickets (do 30.08.2017 lub do wyczerpania)

135 pln – basic tickets (do 30.11.2017 lub do wyczerpania)

165 pln – late tickets (do 7.12.2017 lub do wyczerpania)


BILETY VIP (www.purefestival.pl/bilety)


Bilety VIP obejmują bezpłatny parking samochodowy w trakcie trwania imprezy, osobne wejście na festiwal, wstęp do strefy VIP oraz BACKSTAGE, bezpłatną szatnię, komfortową przestrzeń z obsługą kelnerską, wejście na scenę główną, open bar w strefie alkoholowej oraz strefie napojów, zaplecze sanitarne o podwyższonym standardzie, palarnię oraz możliwość naładowania baterii telefonów komórkowych.


Bilety VIP dostępne tylko u Organizatora w kwocie 300 pln. Istnieje możliwość zakupu VIP wraz z pakietem hotelowym (zakwaterowanie w hotelu Intercontinental w Warszawie) w kwocie 700 pln.


300 pln – VIP Normal (ilość ograniczona, dostępne tylko u Organizatora:www.purefestival.pl/bilety - formularz)

700 pln – VIP Plus (ilość ograniczona, dostępne tylko u Organizatora:www.purefestival.pl/bilety - formularz)