Bilety na Sensation Pre Party

Bilety na Sensation Pre Party

Sensation Pre Party

Kiedy: Sobota, 30 czerwca 2018 Start imprezy: 20:00 Gdzie: Energy 2000 Katowice
Dostępne bilety
Opis imprezy
SENSATION OFFICIAL PRE PARTY PAUL VAN DYK ALEX M.O.R.P.H.  MR. WHITE

W sobotę 30 czerwca zapraszamy Was serdecznie na oficjalne PRE PARTY SENSATION. Legendarna marka, w wielkim stylu powraca po ośmiu latach do Polski. SENSATION odbędzie się 13 października 2018 roku, w nowoczesnej Arenie w Gliwicach, ale zanim to nastąpi zapraszamy na oficjalne Pre Party w Klubie ENERGY 2000 Katowice! Wystąpi wielka legenda muzyki trance: PAUL VAN DYK !!!! oraz ALEX M.O.R.P.H. i MR. WHITE - Rezydent Sensation!
To będzie spektakularna impreza pod każdym względem. Czeka na Was specjalny wystrój, najlepsi performerzy, niesamowite pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show, wyrzutnie ognia, co2 i konfetti oraz prawdziwa inwazja upominków od Energy 2000 i Sensation. Tej nocy stworzymy dla Was wyjątkowy klimat, który sprawi, że to będzie naprawdę niezapomniany event!

BILETY: Panie 20 PLN / Panowie 25 PLN 
WIEK: +18 lat || Start: 21:00 
Zagrają dla Was także nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R'n'B Stage: TriksKochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!
IMPREZA SPECJALNA - PROMOCJE/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE-NIEAKTYWNE!
PROMOCJA URODZINOWA - NIEAKTYWNA!
Więcej informacji w naszym FAQ.

REZERWACJA
Rezerwację loży: ON-LINE: na naszej stronie www, w zakładce REZERWACJE lub TELEFONICZNIE  pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. W całym klubie dostępne darmowe WI-FI. Serdecznie zapraszamy!