Bilety na Ultra Music Festival Umf 2017

Bilety na Ultra Music Festival Umf 2017

Ultra Music Festival Umf 2017

Kiedy: Piątek, 14 lipca 2017 Start imprezy: 20:00 Gdzie: Stadion Poljud Split
Opis imprezy

Gorąca Chorwacja to miejsce, o którym marzy większość z nas. Lecz jest jeden miesiąc, kiedy to jadąc tam przenosisz się do miejsca ciągłej imprezy z najlepszymi artystami na świecie. Każdego roku w lipcu do Chorwacji zjeżdża kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi, którzy spragnieni są słońca, zabawy, dobrej muzyki i wielu innych pozytywnych czynników, które są niezbędne do udanego wypoczynku ?? Tego roku, już po raz piąty odwiedzimy Split i słynne Ultra Europe, zaliczymy kilka dużych festiwali, popływamy na statku w rytmach szalonej muzyki serwowanej przez najlepszych DJów, poopalamy się na fantastycznych plażach, zwiedzimy ciekawie miejsca i generalnie damy Wam możliwość spędzenia jednej z najlepszych przygód życia! 

Ultra Europe odbędzie się w dniach 14-15-16 lipca 2017 roku w Split Chorwacja, zachęcamy do zakupu biletów na to wydarzenie w cenie 749 PLN za trzy dniowy pakiet.


Ultra Party Camp przygotował także ofertę wraz z przejazdem i zakwaterowaniem, szczegóły tutaj: http://ultrapartycamp.pl/